Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158942159
Pris fra 295 krtil 380 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-22%295 kr
Før 377,52 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab tilbyder et mix af minimalistisk stil og praktisk funktionalitet, perfekt til et moderne badeværelse. Med en slank, rektangulær profil passer det ind i sofistikerede indretninger og giver masser af opbevaringsplads. Skabets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158942159
Varenr.: 9920578126153
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med dør Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-33%359 kr
Før 538 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med dør Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette trævaskeskab er en fed tilføjelse til dit badeværelse, der leverer rustik charme og en hyggelig atmosfære. Det passer perfekt under din vask og holder alt ordenligt. Med sin kompakte rektangulære form er det både stilfuldt og funktionelt, så det er ideelt til mindre badeværelser eller en god løsning i større. Bygget af konstrueret træ Dette skab er lavet af konstrueret træ, som er stærkt og holdbart. Det giver et rustikt look og kan klare fugtige forhold på badeværelset. Det holder i mange år og passer perfekt ind i din indretning.Flade døre De flade døre giver en ren og glat overflade, der fremhæver skabets enkle linjer. Indeni er der rummeligt, så du nemt kan opbevare alle dine badeværelsesting. Dette design holder det ryddeligt, perfekt til både moderne og traditionelle rum.Rektangulær form og pasform Med dimensioner på 60 x 35 x 60 cm bruger det pladsen smart, hvilket gør det ideelt til enhver størrelse badeværelse. Formålet gør, at det passer fint under vaske eller ind i hjørner uden at tage fokus.Nem montering og vedligeholdelse Det er bedst at have en ven til at samle det for stabilitet. At holde skabet rent er en leg; bare tør det med en fugtig klud. Denne nemme vedligeholdelse betyder, at du nemt kan have et ordentligt og hyggeligt badeværelse.Rugged rustik stil Skabets design viser sin rustikke charme med et råt, naturligt udseende, der passer til enhver badeværelsesindretning. Perfekt til dem, der elsker en naturlig æstetik, tilføjer det varme og karakter samtidig med, at det er fuldstændig praktisk. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 12.18 kgMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 13.68g
EAN: 8721158942159
Varenr.: 1631975
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med dør Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-32%380 kr
Før 558 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med dør Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 60 x 35 x 60 cm
Vægt: 13.68g
EAN: 8721158942159
Varenr.: 1631975
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med dør Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ
-32%380 kr
Før 558 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen295 kr295 krKøb
2Boligcenter DK359 kr359 krKøb
3Livera DK380 kr449 krKøb
4Vivas DK380 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ i 155 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 60 x 35 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026295 kr74 kr (20%)
25. maj 2026369 kr74 kr (25%)
23. maj 2026295 kr74 kr (20%)
22. maj 2026369 kr74 kr (25%)
19. apr. 2026295 kr94 kr (24%)
18. apr. 2026389 kr94 kr (32%)
17. apr. 2026295 kr94 kr (24%)
16. apr. 2026389 kr94 kr (32%)
30. mar. 2026295 kr11 kr (4%)
28. mar. 2026284 kr105 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret