Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158769107
Pris fra 419 krtil 440 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 406,08 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 61 cm Konstrueret træ
-41%419 kr
Før 708 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 61 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette badeværelsesskab er en fantastisk tilføjelse til ethvert moderne badeværelse. Med sin rektangulære form og byggeri i konstrueret træ giver det både stil og praktisk opbevaring. Det er ikke bare en opbevaringsløsning; det tilføjer også en elegant stemning, som virkelig løfter dit badeværelse. Bygget af konstrueret træ Dette badeværelsesskab er både stærkt og stilfuldt, så dit badeværelse ser godt ud i lang tid.Elegant planspejl Skabet har et flot planspejl, perfekt til at gøre sig klar og tilføje lidt klasse, så det er super funktionelt.Flush dør design Dørene åbner let og giver et slankt look.Generøs opbevaringskapacitet Med masser af plads holder det dine toiletartikler og andre badeværelsesting pænt ude af syne.Nem vedligeholdelse Bare tør af med en fugtig klud for at holde det frisk, let som en leg. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 33 x 61 CM (L x B x H)Vægt: 17 kgRigelig opbevaringSpejlMed planspejl spejlMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 18.5g
EAN: 8721158769107
Varenr.: 1581084
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 61 cm Konstrueret træ
-40%440 kr
Før 728 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 61 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 60 x 33 x 61 cm
Vægt: 18.5g
EAN: 8721158769107
Varenr.: 1581084
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 61 cm Konstrueret træ
-40%440 kr
Før 728 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 61 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 60 x 33 x 61 cm
Vægt: 18.5g
EAN: 8721158769107
Varenr.: 1581084
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK419 kr419 krKøb
2Livera DK440 kr509 krKøb
3Vivas DK440 kr509 krKøb
4DesignShoppen440 kr440 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 60 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026419 kr21,44 kr (5%)
4. maj 2026440,44 kr10,44 kr (2%)
19. apr. 2026430 kr109 kr (20%)
18. apr. 2026539 kr109 kr (25%)
17. apr. 2026430 kr109 kr (20%)
16. apr. 2026539 kr109 kr (25%)
6. apr. 2026430 kr1,86 kr (0%)
3. apr. 2026431,86 kr1,43 kr (0%)
1. apr. 2026430,43 kr12,43 kr (3%)
29. mar. 2026418 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret