Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158774880
Pris fra 295 krtil 349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm
-13%295 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm billede

Produktinformation

Dette sæt af badeværelsesmøbler i konstrueret træ tilføjer moderne elegance til dit badeværelse. Det rektangulære, vægmonterede design kombinerer stil og funktionalitet med rene linjer og minimal dekoration, der passer perfekt til et moderne hjem. Mater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158774880
Varenr.: 9920579535177
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ
-45%329 kr
Før 594 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne moderne badeværelsesopbevaring kombinerer et elegant design med nyttig plads. Den enkle rektangulære form og glatte overflade tager virkelig looket på moderne badeværelser til nye højder. Perfekt til dem, der sætter pris på stil og effektiv opbevaring, byder dette skab på masser af plads uden at gå på kompromis med designet. Slank, Moderne Stil Dette væghængte skab har rene linjer og et minimalistisk udtryk, der forvandler ethvert badeværelse til et smukt rum. Den rektangulære form passer til mange designstile, hvilket giver både funktion og et flot look.Bygget i Konstrueret Træ Lavet af robust konstrueret træ, så det holder. Den glatte overflade giver en klassisk fornemmelse, samtidig med at den tåler fugt og slid godt, så den kan klare fugtige badeværelsesforhold.Massere af Opbevaringsplads Bag de hængslede døre finder du et rummeligt område til dine toiletartikler, håndklæder og småting. Hylderne gør det let at holde orden, så de passer til genstande i alle størrelser.Nem Samling Sættes nemt sammen med de medfølgende instruktioner. Det kræver to personer, en skruetrækker og en boremaskine, så det bliver stabilt og godt lavet.Let Vedligeholdelse For at holde det pænt, skal du bare tørre af med en tør klud. Undgå skrappe kemikalier for at bevare den matte overflade, så dit badeværelse forbliver flot. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 33 x 33 x 120.5 CM (L x B x H)Vægt: 15 kgRigelig opbevaringSlidstærkMed 3 hylderMed 1 hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 16.45g
EAN: 8721158774880
Varenr.: 1581516
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ
-43%349 kr
Før 614 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 33 x 33 x 120.5 cm
Vægt: 16.45g
EAN: 8721158774880
Varenr.: 1581516
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ
-43%349 kr
Før 614 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen295 kr295 krKøb
2Boligcenter DK329 kr329 krKøb
3Livera DK349 kr418 krKøb
4Vivas DK349 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ i 174 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 33 x 33 x 120,5 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026295 kr34 kr (10%)
25. maj 2026329 kr34 kr (12%)
23. maj 2026295 kr34 kr (10%)
22. maj 2026329 kr34 kr (12%)
19. apr. 2026295 kr114 kr (28%)
18. apr. 2026409 kr114 kr (39%)
17. apr. 2026295 kr114 kr (28%)
16. apr. 2026409 kr114 kr (39%)
28. mar. 2026295 kr114 kr (28%)
26. mar. 2026409 kr114 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret