Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158769510
Pris fra 319 krtil 339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm
-44%319 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm billede

Produktinformation

Det vægmonterede spejlskab med LED-lys kombinerer praktisk opbevaring med en moderne stil, perfekt til badeværelser og gange. Den slanke rektangulære form og den glatte matte overflade giver en moderne vibe, der passer godt ind i enhver indretning. Dette skab er ikke kun en flot detalje; det tilbyder praktisk opbevaring til dine ejendele, ideelt for alle, der ønsker at give deres rum et løft med både stil og funktion. Holdbare materialer: Lavet af konstrueret træ, så klarer dette skab fugten i badeværelserne uden problemer. Den vandresistente overflade sikrer, at det holder sig i god stand over tid. Den glatte matte finish giver det et stilfuldt udseende.Godt opbevaringsrum: De indbyggede hylder giver masser af plads til at gemme plejeprodukter og skønhedsting, så du kan holde alt pænt og ordentligt. Det ser godt ud, mens det hjælper dig med at holde badeværelset ryddeligt.Smart belysning: LED-spejllamperne, der tændes med en knap, giver blødt lys perfekt til følsomme plejeopgaver. Du kan vælge mellem forskellige farver for at sætte den rigtige stemning og blande funktionalitet med komfort.Slankt design: Med sine rene linjer og minimalt design passer dette skab perfekt ind i moderne indretning. At hænge det op på væggen udnytter den vertikale plads godt, mindsker rod på fladerne og fungerer både i små og store badeværelser.Nem at passe på: For at holde det friskt kræver skabet næsten ingen vedligeholdelse. Tør det bare af med en tør klud og undgå hårde kemikalier, så forbliver det et smukt element i dit badeværelse i mange år. Følg producentens installationsvejledning for at sikre korrekt opsætning. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 60 x 12 x 45 CM (L x B x H)Vægt: 7.5 kgRigelig opbevaringSlidstærkStrømkilde: UsbLystype: SpejllamperLys farve: Fler...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 9g
EAN: 8721158769510
Varenr.: 1581103
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesspejlskab Sort eg 60 x 12 x 45 cm Konstrueret træ
-33%333 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesspejlskab Sort eg 60 x 12 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette vægmonterede spejlskab med LED-lys er en perfekt kombination af stil og funktionalitet, rigtig godt til moderne hjem. Det slanke, rektangulære design i træ og glas giver både et spejl og masser af opbevaringsplads, så det passer perfekt i dit badevæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158769510
Varenr.: 9920582648137
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm
-42%339 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm billede

Produktinformation

Det vægmonterede spejlskab med LED-lys kombinerer praktisk opbevaring med en moderne stil, perfekt til badeværelser og gange. Den slanke rektangulære form og den glatte matte overflade giver en moderne vibe, der passer godt ind i enhver indretning. Dette skab er ikke kun en flot detalje; det tilbyder praktisk opbevaring til dine ejendele, ideelt for alle, der ønsker at give deres rum et løft med både stil og funktion. Holdbare materialer: Lavet af konstrueret træ, så klarer dette skab fugten i badeværelserne uden problemer. Den vandresistente overflade sikrer, at det holder sig i god stand over tid. Den glatte matte finish giver det et stilfuldt udseende.Godt opbevaringsrum: De indbyggede hylder giver masser af plads til at gemme plejeprodukter og skønhedsting, så du kan holde alt pænt og ordentligt. Det ser godt ud, mens det hjælper dig med at holde badeværelset ryddeligt.Smart belysning: LED-spejllamperne, der tændes med en knap, giver blødt lys perfekt til følsomme plejeopgaver. Du kan vælge mellem forskellige farver for at sætte den rigtige stemning og blande funktionalitet med komfort.Slankt design: Med sine rene linjer og minimalt design passer dette skab perfekt ind i moderne indretning. At hænge det op på væggen udnytter den vertikale plads godt, mindsker rod på fladerne og fungerer både i små og store badeværelser.Nem at passe på: For at holde det friskt kræver skabet næsten ingen vedligeholdelse. Tør det bare af med en tør klud og undgå hårde kemikalier, så forbliver det et smukt element i dit badeværelse i mange år. Følg producentens installationsvejledning for at sikre korrekt opsætning. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 60 x 12 x 45 CM (L x B x H)Vægt: 7.5 kgRigelig opbevaringSlidstærkStrømkilde: UsbLystype: SpejllamperLys farve: FlerfarvetMed planspejl spejlMed 2 hylderRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelse spejelskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja Dette produkt er drevet af DC 5V, men den certificerede 5V USB-strømkilde er ikke inkluderet. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i beskadigelse af enheden og potentiel risiko for brand.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 60 x 12 x 45 cm
Vægt: 9g
EAN: 8721158769510
Varenr.: 1581103
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm
-42%339 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK319 kr319 krKøb
2DesignShoppen333 kr333 krKøb
3Livera DK339 kr408 krKøb
4Vivas DK339 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm i 126 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Badeværelsesskab med spejl med spejllys Sort eg 60 x 12 x 45 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026319 kr30 kr (9%)
15. maj 2026349 kr30 kr (9%)
11. maj 2026319 kr30 kr (9%)
5. maj 2026349 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026350 kr39 kr (10%)
18. apr. 2026389 kr39 kr (11%)
17. apr. 2026350 kr39 kr (10%)
16. apr. 2026389 kr39 kr (11%)
6. apr. 2026350 kr
1. apr. 2026350,35 kr22,35 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret