Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158889850
Pris fra 380 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364,65 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ
-13%380 kr
Før 438 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab kombinerer praktisk med et stilrent design, der udstråler enkelhed og funktionalitet. Den beroligende beige farve gør det nemt at integrere i alle badeværelser og sikrer god opbevaringsplads, mens det stadig ser pænt og stil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158889850
Varenr.: 9920579436873
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskabsunder Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ
-24%419 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her moderne badeværelsesvaskeskab er en stilfuld måde at organisere dit badeværelsesting på med flair og effektivitet. Med sine rene linjer og glatte overflade rammer det en flot balance mellem stil og funktion. Det er ideelt til moderne eller minimalistiske badeværelser, og det giver en frisk vibe til rum, der har brug for smarte opbevaringsløsninger. Den rektangulære form passer godt ind i enhver badeværelsesindretning og giver både praktisk og attraktivt udseende. Materiale: Lavet af højkvalitets konstrueret træ, så det er bygget til at holde og modstandsdygtigt overfor fugt. Den beige finish giver en varm, indbydende stemning, der passer til alle badeværelsesstile. Det lette, men robuste materiale øger skabets praktiske funktion og stil.Design: Rent og moderne, det her skab har en glat dør med en lækker overflade, som tilføjer elegance til dit badeværelse. Det minimalistiske design udnytter pladsen optimalt, mens det ser slankt ud. Dets enkle, men iøjnefaldende linjer gør det til en fleksibel løsning til ethvert moderne badeværelse.Nem samling: Du skal samle dette skab, og det er rart at have en ven til hjælp. Tag nogle grundlæggende værktøjer med, så får du en solid installation, der passer godt til dit badeværelse og forbedrer opbevaringen.Pladsudnyttelse: Designet med praktisk opbevaring i tankerne, har dette skab rum til at holde badeværelsens must-haves organiseret. Det bruger sine dimensioner smart, så dine bordplader forbliver frie, så det er lettere at holde badeværelset pænt og effektivt.Alsidig funktionalitet: Dette skab fungerer godt indendørs og i mange forskellige rum. Uanset om det er til familiebrug eller et fredeligt tilflugtssted, opfylder det forskellige behov. Dets evne til let at blande sig med forskellige stilarter gør det til et ønskeligt element i ethvert hjem. Farve: BeigeMateriale: Konstrueret træSamlede dimension...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 14.3g
EAN: 8721158889850
Varenr.: 1631783
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskabsunder Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ
-23%439 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her moderne badeværelsesvaskeskab er en stilfuld måde at organisere dit badeværelsesting på med flair og effektivitet. Med sine rene linjer og glatte overflade rammer det en flot balance mellem stil og funktion. Det er ideelt til moderne eller minimalistiske badeværelser, og det giver en frisk vibe til rum, der har brug for smarte opbevaringsløsninger. Den rektangulære form passer godt ind i enhver badeværelsesindretning og giver både praktisk og attraktivt udseende. Materiale: Lavet af højkvalitets konstrueret træ, så det er bygget til at holde og modstandsdygtigt overfor fugt. Den beige finish giver en varm, indbydende stemning, der passer til alle badeværelsesstile. Det lette, men robuste materiale øger skabets praktiske funktion og stil.Design: Rent og moderne, det her skab har en glat dør med en lækker overflade, som tilføjer elegance til dit badeværelse. Det minimalistiske design udnytter pladsen optimalt, mens det ser slankt ud. Dets enkle, men iøjnefaldende linjer gør det til en fleksibel løsning til ethvert moderne badeværelse.Nem samling: Du skal samle dette skab, og det er rart at have en ven til hjælp. Tag nogle grundlæggende værktøjer med, så får du en solid installation, der passer godt til dit badeværelse og forbedrer opbevaringen.Pladsudnyttelse: Designet med praktisk opbevaring i tankerne, har dette skab rum til at holde badeværelsens must-haves organiseret. Det bruger sine dimensioner smart, så dine bordplader forbliver frie, så det er lettere at holde badeværelset pænt og effektivt.Alsidig funktionalitet: Dette skab fungerer godt indendørs og i mange forskellige rum. Uanset om det er til familiebrug eller et fredeligt tilflugtssted, opfylder det forskellige behov. Dets evne til let at blande sig med forskellige stilarter gør det til et ønskeligt element i ethvert hjem. Farve: BeigeMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 12.8 kgMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelses vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 60 x 30 x 60 cm
Vægt: 14.3g
EAN: 8721158889850
Varenr.: 1631783
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskabsunder Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ
-23%439 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen380 kr380 krKøb
2Boligcenter DK419 kr419 krKøb
3Livera DK439 kr508 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ i 162 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 380 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Badeværelsesskab med dør Beige 60 x 30 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026380 kr39 kr (9%)
25. maj 2026419 kr39 kr (10%)
23. maj 2026380 kr39 kr (9%)
22. maj 2026419 kr39 kr (10%)
19. apr. 2026380 kr19 kr (5%)
18. apr. 2026399 kr19 kr (5%)
17. apr. 2026380 kr19 kr (5%)
16. apr. 2026399 kr19 kr (5%)
28. mar. 2026380 kr19 kr (5%)
26. mar. 2026399 kr19 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret