Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158973023
Pris fra 409 krtil 429 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397,54 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sink Cabinet Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ
-43%409 kr
Før 713 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sink Cabinet Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette wood sink cabinet er en skøn tilføjelse til dit badeværelse, som har en rustik charme, der fremhæver rummets naturlige skønhed. Lavet af konstrueret træ, er det både stilfuldt og funktionelt. Den rektangulære form og de glatte overflader giver det et pænt look, perfekt til badeværelser i alle størrelser. Skabet er et skønt sted til din vask og blander sig let med enhver indretning takket være dets enkle, men elegante design. Miljøvenligt materiale: Hovedmaterialet er konstrueret træ, så det er holdbart og bæredygtigt - perfekt til vores miljøbevidste verden. Det tåler daglig brug og ser godt ud, så du kan holde dit badeværelse grønt.Glattesurface døre: Skabet har stilrene flush døre, der giver et classy intryk. Dette design fungerer ikke kun praktisk, men løfter også badeværelsets samlet look, som passer perfekt til moderne stil med et rent og minimalistisk design.Rustik stil: Den fremhæver naturens charme og bringer lidt udendørsliv ind, hvilket skaber en varm og indbydende atmosfære. Dets rustikke look passer perfekt til dem, der gerne vil kombinere moderne med tidløst, naturinspireret design.Rummelig opbevaring: Den rummelige indvendige del giver masser af plads til håndklæder, toiletartikler og rengøringsgrej, så du kan holde badeværelset i orden. Det finder den rette balance mellem stil og funktionalitet, så du har plads til alle dine nødvendigheder.Nem vedligeholdelse: Dette skab kræver ikke meget pleje - blot en hurtig tørretur med en fugtig klud gør tricket. Det forbliver friskt og ser godt ud, perfekt til dem, der vil have møbler med minimal vedligeholdelse uden besværet med konstant pleje. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 29 x 55 CM (L x B x H)Vægt: 17.25 kgMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal vare...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 18.75g
EAN: 8721158973023
Varenr.: 1620108
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ
-28%428 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette badeværelsesskab i træ tilbyder en smart og praktisk løsning til opbevaring i moderne rum. Designet med minimalistisk charme gør det i stand til at forbedre ethvert badeværelse med sine klare linjer og stil. Det er lavet af konstrueret træ, som give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158973023
Varenr.: 9920578322761
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sink Cabinet Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ
-41%429 kr
Før 733 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sink Cabinet Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette wood sink cabinet er en skøn tilføjelse til dit badeværelse, som har en rustik charme, der fremhæver rummets naturlige skønhed. Lavet af konstrueret træ, er det både stilfuldt og funktionelt. Den rektangulære form og de glatte overflader giver det et pænt look, perfekt til badeværelser i alle størrelser. Skabet er et skønt sted til din vask og blander sig let med enhver indretning takket være dets enkle, men elegante design. Miljøvenligt materiale: Hovedmaterialet er konstrueret træ, så det er holdbart og bæredygtigt - perfekt til vores miljøbevidste verden. Det tåler daglig brug og ser godt ud, så du kan holde dit badeværelse grønt.Glattesurface døre: Skabet har stilrene flush døre, der giver et classy intryk. Dette design fungerer ikke kun praktisk, men løfter også badeværelsets samlet look, som passer perfekt til moderne stil med et rent og minimalistisk design.Rustik stil: Den fremhæver naturens charme og bringer lidt udendørsliv ind, hvilket skaber en varm og indbydende atmosfære. Dets rustikke look passer perfekt til dem, der gerne vil kombinere moderne med tidløst, naturinspireret design.Rummelig opbevaring: Den rummelige indvendige del giver masser af plads til håndklæder, toiletartikler og rengøringsgrej, så du kan holde badeværelset i orden. Det finder den rette balance mellem stil og funktionalitet, så du har plads til alle dine nødvendigheder.Nem vedligeholdelse: Dette skab kræver ikke meget pleje - blot en hurtig tørretur med en fugtig klud gør tricket. Det forbliver friskt og ser godt ud, perfekt til dem, der vil have møbler med minimal vedligeholdelse uden besværet med konstant pleje. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 29 x 55 CM (L x B x H)Vægt: 17.25 kgMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 90 x 29 x 55 cm
Vægt: 18.75g
EAN: 8721158973023
Varenr.: 1620108
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sink Cabinet Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ
-41%429 kr
Før 733 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK409 kr409 krKøb
2DesignShoppen428 kr428 krKøb
3Livera DK429 kr498 krKøb
4Vivas DK429 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 362,87 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Badeværelsesskab Gammelt træ 90 x 29 x 55 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026409 kr18,57 kr (4%)
4. maj 2026427,57 kr7,57 kr (2%)
19. apr. 2026420 kr49 kr (10%)
18. apr. 2026469 kr49 kr (12%)
17. apr. 2026420 kr49 kr (10%)
16. apr. 2026469 kr49 kr (12%)
6. apr. 2026420 kr1,01 kr (0%)
1. apr. 2026418,99 kr9,99 kr (2%)
29. mar. 2026409 kr
28. mar. 2026408,98 kr60,02 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret