Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288293381
Pris fra 1.699 krtil 2.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Sonoma-eg 33 x 33 x 185.5 cm
-37%1.699 kr
Før 2.679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Sonoma-eg 33 x 33 x 185.5 cm billede

Produktinformation

Dette moderne buffet spisebord passer perfekt ind i ethvert trendy spiseområde med sine rene linjer og teksturerede overflade. Det skaber en klassisk følelse, perfekt til at holde fester eller servere måltider med stil. Bordets design handler om holdbarhed og komfort. Det er bygget til hverdagens brug, så du får en behagelig spiseoplevelse. Ergonomisk design: Lavet til komfort, så lange måltider bliver en fornøjelse.Holdbart materiale: Stærkt nok til at holde til daglig brug, dette bord holder sig pænt.Generøs opbevaring: Masser af plads til dine spiseartikler, perfekt til fester.Moderne æstetik: Det slanke look opfrisker enhver indretning.Nem vedligeholdelse: Hurtig rengøring gør det let at holde det flot, så du kan nyde det uden besvær. Farve: Sonoma-egMateriale: Konstrueret træVægt: 59.2 kgSlidstærkMed planspejl spejlMed hyldeRammemateriale: StålMed 6 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsAntal varer: 4Forsamling krævet: JaMontering inkluderet: Væg-/loftarmaturer - feks specifikke skruer eller vægpropper - medfølger ikke...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 65.15g
EAN: 8721288293381
Varenr.: 1714546
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Sonoma-eg 33 x 33 x 185.5 cm
-36%1.719 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Sonoma-eg 33 x 33 x 185.5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 33 x 33 x 188.5 cm
Vægt: 65.15g
EAN: 8721288293381
Varenr.: 1714546
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Sonoma-eg 33 x 33 x 185.5 cm
-36%1.719 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 4 stk Sonoma-eg 33 x 33 x 185.5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 33 x 33 x 188.5 cm
Vægt: 65.15g
EAN: 8721288293381
Varenr.: 1714546
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ
1.859 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt 4 Dele Sonoma-eg 33 X 33 X 185.5 Cm
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
2Livera DK1.719 kr1.788 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
4DesignShoppen1.859 kr1.859 krKøb
5BoligRetning2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.665 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.737 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med hylde 4 pcs Sonoma eg Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.699 kr110 kr (6%)
29. mar. 20261.809 kr61 kr (3%)
28. mar. 20261.748 kr61 kr (3%)
26. mar. 20261.809 kr61 kr (3%)
25. mar. 20261.748 kr
9. mar. 20261.748,4 kr60,6 kr (3%)
6. feb. 20261.809 kr60 kr (3%)
4. feb. 20261.749 kr51 kr (3%)
3. feb. 20261.698 kr1 kr (0%)
2. feb. 20261.699 kr34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret