Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158947673
Pris fra 857 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 592 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 857 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Konstrueret træ
-8%857 kr
Før 927 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesmøbel sæt er en smart og funktionel løsning til at organisere dit badeværelse. Dets vægmonterede design sparer plads og giver masser af opbevaring uden at fylde for meget. Det er lavet af holdbart træ og stål, der giver en stærk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158947673
Varenr.: 9882883326281
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-27%859 kr
Før 1.177 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Dette smarte badeværelsessæt kombinerer funktionalitet med moderne design. Det er en solid løsning for alle, der vil pifte deres badeværelse op med et ryddeligt og organiseret look. Perfekt til byliv, da det tilføjer et classy touch med sit slanke, enkle design, så det passer godt ind overalt. Forvandl din badeværelsesoplevelse til både stilfuld og praktisk med dette gennemtænkte sæt. Materialer: Det konstruerede træ, der er brugt, er stærkt og let, hvilket gør både installation og vedligeholdelse nemt. Det er også holdbart og klar til daglig brug, mens det holder sit friske udseende i årevis.Inkluderede komponenter: Sættet kommer med et spejl til din morgenrutine, hylder der tilbyder masser af opbevaring, og flush døre der sikrer, at alt ser pænt og glat ud. Disse funktioner hjælper dig med at være organiseret samtidig med, at de tilføjer lidt visuel flair.Funktioner / Design: De smarte håndtag giver godt greb og et moderne præg, plus opbevaringsrum giver nem adgang til håndklæder, toiletartikler eller dekoration. Det lodrette design holder tingene pæne, hvilket får dit rum til at føles mere rummeligt.Anbefalede brugsområder: Perfekt til både store og små badeværelser kan dette sæt forvandle steder, der har brug for smart opbevaring. Det passer godt til delte rum eller personlige tilflugtssteder og kan tilpasses alle slags layouts og livsstile.Pleje og vedligeholdelse: For at holde det pænt, skal du bare tørre det af med en fugtig klud og derefter tørre. Undgå hårde kemikalier, da de kan skade finishen. Denne enkle pleje holder dit møbel som nyt. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 27.15 kgSlidstærkOpbevaringMed planspejl spejlMed hyldeMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Spej...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 30.15g
EAN: 8721158947673
Varenr.: 1604750
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-26%880 kr
Før 1.197 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Dette smarte badeværelsessæt kombinerer funktionalitet med moderne design. Det er en solid løsning for alle, der vil pifte deres badeværelse op med et ryddeligt og organiseret look. Perfekt til byliv, da det tilføjer et classy touch med sit slanke, enkle design, så det passer godt ind overalt. Forvandl din badeværelsesoplevelse til både stilfuld og praktisk med dette gennemtænkte sæt. Materialer: Det konstruerede træ, der er brugt, er stærkt og let, hvilket gør både installation og vedligeholdelse nemt. Det er også holdbart og klar til daglig brug, mens det holder sit friske udseende i årevis.Inkluderede komponenter: Sættet kommer med et spejl til din morgenrutine, hylder der tilbyder masser af opbevaring, og flush døre der sikrer, at alt ser pænt og glat ud. Disse funktioner hjælper dig med at være organiseret samtidig med, at de tilføjer lidt visuel flair.Funktioner / Design: De smarte håndtag giver godt greb og et moderne præg, plus opbevaringsrum giver nem adgang til håndklæder, toiletartikler eller dekoration. Det lodrette design holder tingene pæne, hvilket får dit rum til at føles mere rummeligt.Anbefalede brugsområder: Perfekt til både store og små badeværelser kan dette sæt forvandle steder, der har brug for smart opbevaring. Det passer godt til delte rum eller personlige tilflugtssteder og kan tilpasses alle slags layouts og livsstile.Pleje og vedligeholdelse: For at holde det pænt, skal du bare tørre det af med en fugtig klud og derefter tørre. Undgå hårde kemikalier, da de kan skade finishen. Denne enkle pleje holder dit møbel som nyt. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 27.15 kgSlidstærkOpbevaringMed planspejl spejlMed hyldeMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Spejlskab. 1 x VaskeskabAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 30.15g
EAN: 8721158947673
Varenr.: 1604750
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-26%880 kr
Før 1.197 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen857 kr857 krKøb
2Boligcenter DK859 kr859 krKøb
3Livera DK880 kr949 krKøb
4Vivas DK880 kr949 krKøb
5BoligRetning1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 771 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 814 kr.

Den nuværende pris på 857 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026857 kr2 kr (0%)
25. maj 2026859 kr2 kr (0%)
23. maj 2026857 kr2 kr (0%)
22. maj 2026859 kr2 kr (0%)
5. maj 2026857 kr38 kr (5%)
13. feb. 2026819 kr20 kr (3%)
7. feb. 2026799 kr20 kr (2%)
6. feb. 2026819 kr19,9 kr (2%)
5. feb. 2026799,1 kr5,1 kr (1%)
4. feb. 2026794 kr23 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret