Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158947680
Pris fra 719 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-38%719 kr
Før 1.158 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsessæt er et smart og stilfuldt tilføjelse til ethvert badeværelse. Det har veludformede dele med en ren og slank vibe, glatte overflader og minimal fuss, perfekt til et moderne look. Hvis du vil pifte dit badeværelse op, passer denne enkle elegance godt ind i mange stilarter og giver praktisk opbevaring. Lavet af konstrueret træ, er det stærkt og har et naturligt udseende, som sikrer, at det ser godt ud i lang tid, uanset om det er i et moderne eller klassisk miljø. Dets kompakte størrelse er ideel til små rum, der skal bruge effektive opbevaringsløsninger, uden at gå på kompromis med stilen. Bygget af konstrueret træ: Hele badeværelsessættet er lavet af konstrueret træ, som gør det holdbart og robust. Materialet er valgt for sin kvalitet og modstandsdygtighed mod skader, hvilket gør det ideelt til fugtige steder som badeværelser. Plus, det ser godt ud med en naturlig træfinish, som løfter enhver badeværelsesplads.Funktionelle opbevaringsfunktioner: Dette sæt handler om opbevaring og har velbygget hylder, en glat dør og stanghåndtag, som gør det nemt at få fat i dine toiletartikler, håndklæder og andre badeværelsesting. Det gør organiseringen super nem.Moderne design: Sættet har et moderne look med rene linjer og minimalisme, glatte overflader og en rektangulær form. Det passer subtilt ind i forskellige badeværelsesindretninger.Alsidig anvendelse: Perfekt til ethvert badeværelse, passer dette sæt godt ind i forskellige stilarter og rum. Uanset om det er i et gæstetoilet eller en master suite, tilbyder det stilfyldte og funktionelle opbevaringsløsninger.Nem pleje og vedligeholdelse: Det er let at holde sættet friskt - tør det bare af med en fugtig klud og undgå hårde rengøringsmidler. Det holder dit badeværelsesmøbel flot og fungerer godt i lang tid. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 60 CM ...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 25.77g
EAN: 8721158947680
Varenr.: 1604751
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-37%740 kr
Før 1.178 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsessæt er et smart og stilfuldt tilføjelse til ethvert badeværelse. Det har veludformede dele med en ren og slank vibe, glatte overflader og minimal fuss, perfekt til et moderne look. Hvis du vil pifte dit badeværelse op, passer denne enkle elegance godt ind i mange stilarter og giver praktisk opbevaring. Lavet af konstrueret træ, er det stærkt og har et naturligt udseende, som sikrer, at det ser godt ud i lang tid, uanset om det er i et moderne eller klassisk miljø. Dets kompakte størrelse er ideel til små rum, der skal bruge effektive opbevaringsløsninger, uden at gå på kompromis med stilen. Bygget af konstrueret træ: Hele badeværelsessættet er lavet af konstrueret træ, som gør det holdbart og robust. Materialet er valgt for sin kvalitet og modstandsdygtighed mod skader, hvilket gør det ideelt til fugtige steder som badeværelser. Plus, det ser godt ud med en naturlig træfinish, som løfter enhver badeværelsesplads.Funktionelle opbevaringsfunktioner: Dette sæt handler om opbevaring og har velbygget hylder, en glat dør og stanghåndtag, som gør det nemt at få fat i dine toiletartikler, håndklæder og andre badeværelsesting. Det gør organiseringen super nem.Moderne design: Sættet har et moderne look med rene linjer og minimalisme, glatte overflader og en rektangulær form. Det passer subtilt ind i forskellige badeværelsesindretninger.Alsidig anvendelse: Perfekt til ethvert badeværelse, passer dette sæt godt ind i forskellige stilarter og rum. Uanset om det er i et gæstetoilet eller en master suite, tilbyder det stilfyldte og funktionelle opbevaringsløsninger.Nem pleje og vedligeholdelse: Det er let at holde sættet friskt - tør det bare af med en fugtig klud og undgå hårde rengøringsmidler. Det holder dit badeværelsesmøbel flot og fungerer godt i lang tid. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 22.05 kgMed planspejl spejlMed hyldeMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:2 x Badeværelse MøblerAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 25.77g
EAN: 8721158947680
Varenr.: 1604751
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-37%740 kr
Før 1.178 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 25.77g
EAN: 8721158947680
Varenr.: 1604751
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Konstrueret træ
-14%768 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK719 kr719 krKøb
2Livera DK740 kr809 krKøb
3Vivas DK740 kr809 krKøb
4DesignShoppen768 kr768 krKøb
5BoligRetning1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 695 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 750 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026719 kr30 kr (4%)
5. maj 2026749 kr31 kr (4%)
19. apr. 2026780 kr9 kr (1%)
18. apr. 2026789 kr9 kr (1%)
17. apr. 2026780 kr9 kr (1%)
16. apr. 2026789 kr9 kr (1%)
6. apr. 2026780 kr4 kr (1%)
1. apr. 2026776 kr
30. mar. 2026776,49 kr52,49 kr (7%)
28. mar. 2026724 kr65 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret