Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288900739
Pris fra 629 krtil 655 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab artisan eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ
-15%629 kr
Før 737 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab artisan eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette industrielle badeværelses opbevaringsskab blander praktisk funktionalitet med den trendy loftsstemning. Bygget solidt med konstrueret træ og stålramme, hvilket gør det til et fedt sted for dine essentielle ting og dekoration, samtidig med at det ser pænt og stilfuldt ud, lidt som noget fra et cool gammelt lager. Materialer: Skabet er lavet af solidt konstrueret træ, hvilket gør det stærkt og holdbart. Stålrammen giver ekstra stabilitet, så du får den støtte, du har brug for. De rå materialer fremhæver den industrielle stil, så det virkelig skiller sig ud i ethvert badeværelse.Inkluderede komponenter: Der er masser af opbevaring bag døre, så dine toiletartikler og personlige sager er ude af syne. Døre holder alt pænt og organiseret, og de er super nemme at bruge. Dette smarte design hjælper dig med at holde badeværelset fri for rod.Funktioner / Design: Designet til urban stil hjem, har skabet rå materialer og robuste teksturer. Dets rektangulære form og metal detaljer passer perfekt ind i rum, der omfavner den trendy urban vibe, mens det stadig er praktisk og stilrent.Anbefalede anvendelser: Bedst til badeværelser, dette skab er lavet til hjem med lidt plads. Dets design og funktionalitet fungerer fantastisk for unge byboere, minimalister og alle der elsker en god blanding af form og funktion.Pasning & Vedligeholdelse: At holde det pænt er nemt - tør det bare af med en fugtig klud og undgå hårde kemikalier. Følg plejeinstruktionerne, så hylderne forbliver i topform, så det er både nyttigt og flot. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 35 x 37.5 x 99 CM (L x B x H)Rigelig opbevaringLågerRammemateriale: StålMed dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 20.5g
EAN: 8721288900739
Varenr.: 1749795
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab artisan eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ
-14%650 kr
Før 757 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab artisan eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 35 x 37.5 x 100 cm
Vægt: 20.5g
EAN: 8721288900739
Varenr.: 1749795
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab artisan eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ
-14%650 kr
Før 757 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab artisan eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 35 x 37.5 x 100 cm
Vægt: 20.5g
EAN: 8721288900739
Varenr.: 1749795
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm
655 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK629 kr629 krKøb
2Livera DK650 kr719 krKøb
3Vivas DK650 kr719 krKøb
4DesignShoppen655 kr655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 563 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt med dør Artisan Egetræ 35 x 37,5 x 100 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026629 kr20 kr (3%)
5. maj 2026649 kr40 kr (7%)
15. feb. 2026609 kr22 kr (4%)
14. feb. 2026587 kr22 kr (4%)
13. feb. 2026609 kr26 kr (4%)
7. feb. 2026583 kr26 kr (4%)
6. feb. 2026609 kr29 kr (5%)
4. feb. 2026580 kr17 kr (3%)
3. feb. 2026563 kr46 kr (8%)
2. feb. 2026609 kr46 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret