Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158601971
Pris fra 469 krtil 489 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelseshylde 65 x 50 x 23 cm Massivt mangotræ og jern
-30%469 kr
Før 673 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelseshylde 65 x 50 x 23 cm Massivt mangotræ og jern billede

Produktinformation

Denne rektangulære badeværelseshylde er perfekt til alle moderne badeværelser. Dens stilfulde design med rene linjer og glat overflade gør den både holdbar og lækker. Hylden giver dit badeværelse et godt vibe og lidt praktisk opbevaring uden at fylde for meget. Rektangulær Form: Hyldens rektangulære design passer nemt ind i forskellige badeværelseslayout og udnytter pladsen uden at gå på kompromis med stilen. Den er funktionel og giver et cool moderne touch.Pladehylder: Med pladehylderne får du enkel og effektiv opbevaring til alle dine badeværelsesting, så det er let at holde styr på dem.Kvadratisk Benstruktur: De kvadratiske ben giver et stabilt fundament, der sikrer, at hylden står sikkert, samtidig med at den holder det minimalistiske look. De er designet til at holde over tid.Moderne Styling: Hyldens moderne stil med rene linjer og minimalt rod forbedrer dit badeværelses samlede følelse.Vejledning til Pleje: Det er nemt at vedligeholde den - tør den bare af med en fugtig klud for at holde den pæn. Ingen besvær med rengøring, og den vil se smart ud i lang tid. Materiale: Massivt mangotræ og jernSamlede dimensioner: 65 x 50 x 23 CM (L x B x H)Vægt: 7.86 kgSlidstærkOpbevaringMed 1 hyldeRammemateriale: JernIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Badeværelse HyldeAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 9.05g
EAN: 8721158601971
Varenr.: 1722895
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelseshylde 65 x 50 x 23 cm Massivt mangotræ og jern
-29%489 kr
Før 693 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelseshylde 65 x 50 x 23 cm Massivt mangotræ og jern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 65 x 50 x 23 cm
Vægt: 9.05g
EAN: 8721158601971
Varenr.: 1722895
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelseshylde 65 x 50 x 23 cm Massivt mangotræ og jern
-29%489 kr
Før 693 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelseshylde 65 x 50 x 23 cm Massivt mangotræ og jern billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 65 x 50 x 23 cm
Vægt: 9.05g
EAN: 8721158601971
Varenr.: 1722895
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK469 kr469 krKøb
2Livera DK489 kr558 krKøb
3Vivas DK489 kr558 krKøb
4DesignShoppen489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 516 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Badeværelseshylde til Brun 65 x 50 x 23 cm Massivt Akacietræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026469 kr20,06 kr (4%)
28. apr. 2026489,06 kr20,94 kr (4%)
19. apr. 2026510 kr29 kr (5%)
18. apr. 2026539 kr29 kr (6%)
17. apr. 2026510 kr29 kr (5%)
16. apr. 2026539 kr29 kr (6%)
6. apr. 2026510 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026513 kr
28. mar. 2026513,37 kr25,63 kr (5%)
17. feb. 2026539 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret