Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158772664
Pris fra 709 krtil 744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-32%709 kr
Før 1.047 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Den moderne sorte badeværelsesopbevaring giver en smart og elegant måde at organisere dine badeværelsesting på. Dens minimalistiske design med rene linjer passer godt ind i enhver badestil og giver masser af plads til dine hverdagsting. Holdbar Konstruktion: Bygget med kvalitetsmaterialer, så denne opbevaringsenhed er bygget til at holde. Den klarer daglig brug, selv i de travleste badeværelser, og holder formen over tid.Vandafvisende Egenskaber: Lavet til at modstå fugt, beskytter denne enhed dine ting mod spild eller fugt, så den er perfekt til badeværelset. Du kan være rolig, fordi dine ting er beskyttet.Elegant Mat Finish: Den matte sorte overflade ser ikke bare smart ud, men er også nem at tørre af. Den holder sig frisk i længere tid og giver et stilfuldt touch uden at overbebyrde din indretning.Generøst Design: Der er masser af plads til de almindelige badeværelsesartikler, så den er perfekt til toiletartikler, håndklæder og mere. Hold dit badeværelse organiseret med stil takket være denne praktiske opbevaringsenhed.Indendørs Brug: Denne enhed er specifikt lavet til indendørs brug, hvilket øger badeværelsets funktionalitet uden at gå på kompromis med udseendet. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 22.5 kgMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 24g
EAN: 8721158772664
Varenr.: 1581336
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-32%730 kr
Før 1.067 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 80 x 33 x 60 cm
Vægt: 24g
EAN: 8721158772664
Varenr.: 1581336
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-32%730 kr
Før 1.067 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 80 x 33 x 60 cm
Vægt: 24g
EAN: 8721158772664
Varenr.: 1581336
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK709 kr709 krKøb
2Livera DK730 kr799 krKøb
3Vivas DK730 kr799 krKøb
4DesignShoppen744 kr744 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026709 kr20 kr (3%)
5. maj 2026729 kr54,64 kr (7%)
25. apr. 2026783,64 kr5,64 kr (1%)
19. apr. 2026778 kr41 kr (5%)
18. apr. 2026819 kr41,08 kr (5%)
17. apr. 2026777,92 kr41,08 kr (5%)
16. apr. 2026819 kr41,08 kr (5%)
14. apr. 2026777,92 kr17,92 kr (2%)
6. apr. 2026760 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026759 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret