Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158772084
Pris fra 359 krtil 380 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-33%359 kr
Før 537 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette vægmonterede vaskeskab er ideelt til at holde dine badeværelsesartikler organiseret og ser godt ud. Dets rektangulære form passer ind i moderne badeværelsesdesign, samtidig med at det giver ekstra opbevaringsplads til at holde dine bordplader frie for rod. Med sin lækre tekstur og stilfulde look tilføjer det rigtig meget til badeværelset og skaber et hyggeligt rum, hvor du kan slappe af efter en lang dag. Den kornede overflade er indbydende og gør det til et smart valg for dem, der sætter pris på kombinationen af enkelhed og funktionalitet. Konstruktion i konstrueret træ Skabet er lavet af hårdført konstrueret træ, der holder til daglig brug og ser stadig godt ud. Det er stabilt og har en jævn tekstur, der passer til enhver moderne badeværelsesstil.Hængseldørsdesign Skabet har døre, der åbner let, så du hurtigt kan finde det, du skal bruge. Dets design maksimerer pladsen og holder alt organiseret inde i skabet, så det ikke står og fylder.Mat finish Den matte finish giver skabet et sofistikeret udtryk. Det er nemt at holde rent og samler ikke støv, hvilket gør det perfekt til travle badeværelser.Rigelig opbevaring Med flere hylder er der masser af plads til toilettilbehør og rengøringsmidler. Dets smarte design hjælper med at holde badeværelset ryddeligt og stressfrit.Nem vedligeholdelse Skabet kræver minimal indsats for at holde det i god stand. En hurtig aftørring med en tør klud er alt, hvad der skal til. Undgå bare hårde rengøringsmidler for at sikre, at det holder sig flot i mange år. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 58 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 11 kgRigelig opbevaringSlidstærkMed 1 hyldeRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAnta...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 12.45g
EAN: 8721158772084
Varenr.: 1581301
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
373 kr
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette stilrene vægmonterede vaskeskab til badeværelset er en smart opbevaringsløsning til moderne hjem. Med sit enkle, rektangulære design og glatte overflade i træ integrerer skabet sig let i enhver indretning. De diskrete ben giver et elegant præg, og d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158772084
Varenr.: 9994442309961
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-32%380 kr
Før 557 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette vægmonterede vaskeskab er ideelt til at holde dine badeværelsesartikler organiseret og ser godt ud. Dets rektangulære form passer ind i moderne badeværelsesdesign, samtidig med at det giver ekstra opbevaringsplads til at holde dine bordplader frie for rod. Med sin lækre tekstur og stilfulde look tilføjer det rigtig meget til badeværelset og skaber et hyggeligt rum, hvor du kan slappe af efter en lang dag. Den kornede overflade er indbydende og gør det til et smart valg for dem, der sætter pris på kombinationen af enkelhed og funktionalitet. Konstruktion i konstrueret træ Skabet er lavet af hårdført konstrueret træ, der holder til daglig brug og ser stadig godt ud. Det er stabilt og har en jævn tekstur, der passer til enhver moderne badeværelsesstil.Hængseldørsdesign Skabet har døre, der åbner let, så du hurtigt kan finde det, du skal bruge. Dets design maksimerer pladsen og holder alt organiseret inde i skabet, så det ikke står og fylder.Mat finish Den matte finish giver skabet et sofistikeret udtryk. Det er nemt at holde rent og samler ikke støv, hvilket gør det perfekt til travle badeværelser.Rigelig opbevaring Med flere hylder er der masser af plads til toilettilbehør og rengøringsmidler. Dets smarte design hjælper med at holde badeværelset ryddeligt og stressfrit.Nem vedligeholdelse Skabet kræver minimal indsats for at holde det i god stand. En hurtig aftørring med en tør klud er alt, hvad der skal til. Undgå bare hårde rengøringsmidler for at sikre, at det holder sig flot i mange år. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 58 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 11 kgRigelig opbevaringSlidstærkMed 1 hyldeRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 58 x 33 x 60 cm
Vægt: 12.45g
EAN: 8721158772084
Varenr.: 1581301
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-32%380 kr
Før 557 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK359 kr359 krKøb
2DesignShoppen373 kr373 krKøb
3Livera DK380 kr449 krKøb
4Vivas DK380 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 162 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026359 kr14,23 kr (4%)
26. apr. 2026373,23 kr13,23 kr (4%)
19. apr. 2026360 kr29 kr (7%)
18. apr. 2026389 kr29 kr (8%)
17. apr. 2026360 kr29 kr (7%)
16. apr. 2026389 kr29 kr (8%)
6. apr. 2026360 kr
1. apr. 2026360,36 kr11,36 kr (3%)
29. mar. 2026349 kr
28. mar. 2026348,92 kr40,08 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret