Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158772077
Pris fra 309 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-36%309 kr
Før 480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det moderne badeværelsesskab har et slankt design, der passer perfekt til nutidige badeværelser. Det er fremstillet af slidstærkt træ, så det både ser godt ud og holder. Det rektangulære design og den fine tekstur skaber en hygge, og du får god opbevaringsplads. Den matte overflade giver et klassisk look, der er ideelt for dem, der ønsker at kombinere stil med funktionalitet. Stærkt Træ: Skabet er lavet af førsteklasses træ, hvilket gør det holdbart og robust. Det kan modstå ridser, så det ser pænt ud, selv ved daglig brug. Det er den perfekte kombination af styrke og stil til moderne badeværelser.Praktiske Hylder: Med indbyggede hylder tilbyder skabet en smart måde at opbevare dine ting på. Det kan nemt rumme toiletartikler, håndklæder og andre badeværelsesartikler, så du kan holde dit rum pænt og funktionelt. Hylderne passer til forskellige genstande og gør din dagligdag lettere.Glatte Hængseldøre: Skabet har glatte hængseldøre, som åbner let og giver hurtig adgang til indholdet. Designet holder et minimalistisk og rent udtryk, som fugter badeværelsesmoderne følelse.Elegant Mat Finish: Den matte overflade giver skabet et stilfuldt look og mindsker blænding. Den passer især godt til moderne designs, der værdsætter subtil elegance frem for blændende overflader.Let Vedligeholdelse: At samle skabet er nemt med et par værktøjer, du sikkert allerede har. Daglig rengøring kræver kun en tør klud. Undgå skrappe kemikalier for at bevare det flot i længden. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 58 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 11.1 kgRigelig opbevaringSlidstærkMed 1 hyldeRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 12.63g
EAN: 8721158772077
Varenr.: 1581300
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
323 kr
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette væghængte vaskeskab til badeværelset er geniale opbevaringsløsninger med sit moderne rektangulære design. Det er både simpelt og funktionelt og passer perfekt ind i ethvert badeværelse og giver en flot blanding af stil og funktionalitet. Den elegant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158772077
Varenr.: 9994442506569
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-34%329 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 58 x 33 x 60 cm
Vægt: 12.63g
EAN: 8721158772077
Varenr.: 1581300
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med hylde Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-34%329 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK309 kr309 krKøb
2DesignShoppen323 kr323 krKøb
3Livera DK329 kr398 krKøb
4Vivas DK329 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 174 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026309 kr40 kr (11%)
15. maj 2026349 kr40 kr (13%)
11. maj 2026309 kr40 kr (11%)
5. maj 2026349 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026350 kr9 kr (3%)
18. apr. 2026359 kr9 kr (3%)
17. apr. 2026350 kr9 kr (3%)
16. apr. 2026359 kr9 kr (3%)
6. apr. 2026350 kr3 kr (1%)
1. apr. 2026347 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret