Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158947659
Pris fra 849 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-33%849 kr
Før 1.263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Dette badeværelsesmøbel sæt handler om stil og praktisk brug. Dets moderne design passer perfekt ind i den nuværende indretning med skarpe linjer og en flot finish. Hver del arbejder sammen for at skabe en praktisk løsning, der dækker alle dine badeværelsesbehov. Forestil dig et ryddeligt rum, fremhævet af denne kompakte og komplette opbevaringsløsning. Materialer: Lavet af konstrueret træ, så dette møbelsæt er bygget til at vare og holder sin flotte overflade. Den matte finish giver det et klassisk touch og passer perfekt ind i ethvert stilfuldt badeværelse.Inkluderede komponenter: Sættet inkluderer et fladt spejl og glatte døre, perfekte til personlig pleje. De glatte overflader er nemme at rengøre, så dit badeværelse forbliver pænt.Egenskaber / Funktion / Design: Fokuseret på både funktion og stil, tilbyder møbelsættet smart opbevaring med hylder og glatte døre, der holder dine ting organiseret og let tilgængelige.Anbefalede anvendelser: Perfekt til enhver badeværelse, dette sæt er ideelt for dem, der ønsker et stilfuldt og organiseret look. Det fungerer godt til både personlig pleje og opbevaring af småting og passer ind i enhver bolig.Pleje & Vedligeholdelse: At holde dette møbel pænt er nemt; brug bare en tør klud, så er du godt kørende uden hårde kemikalier. Det konstruerede træ kan tåle fugt og ser stadig friskt ud med lidt regelmæssig pleje. Farve: BrunMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 60 x 30 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 27.3 kgSlidstærkOpbevaringMed planspejl spejlMed hyldeMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:2 x Badeværelse MøblerAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 31.02g
EAN: 8721158947659
Varenr.: 1604749
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-32%869 kr
Før 1.283 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 31.02g
EAN: 8721158947659
Varenr.: 1604749
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm
-32%869 kr
Før 1.283 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 60 x 30 x 60 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 31.02g
EAN: 8721158947659
Varenr.: 1604749
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Brun Konstrueret træ
-17%908,05 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK849 kr849 krKøb
2Livera DK869 kr938 krKøb
3Vivas DK869 kr938 krKøb
4DesignShoppen908,05 kr908,05 krKøb
5BoligRetning1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 820 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 867 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 60 X 30 X 60 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026849 kr10 kr (1%)
10. maj 2026859 kr50 kr (6%)
5. maj 2026909 kr20 kr (2%)
26. mar. 2026889 kr19 kr (2%)
16. mar. 2026870 kr19 kr (2%)
7. mar. 2026889 kr19 kr (2%)
6. mar. 2026870 kr19 kr (2%)
5. mar. 2026889 kr19 kr (2%)
4. mar. 2026870 kr
1. mar. 2026870,14 kr18,86 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret