Gå til hovedindhold

Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey

ZoneBruseforhængEAN: 5722000374640
Pris fra 399 krtil 399,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Lux Badeforhæng 180x220 cm Grå
399 kr
Til butik
ZONE Denmark - Zone Lux Badeforhæng 180x220 cm Grå billede

Produktinformation

Luksus jacquardvævet badeforhæng i klassisk design med tidløst strukturmønster. Ekstra kraftig kvalitet med vægtsnor i kanten forneden. Kan vaskes ved 40 °C. 180 x 220 cm.Brand: Zone DenmarkStørrelse: B: 180 cm x 220 cmMateriale: Polyester

Produktspecifikationer

Mærke: ZONE Denmark
Farve: Grå
EAN: 5722000374640
Varenr.: ZO37464
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Lux bruseforhæng Grey, 180x220 cm
-17%399,95 kr
Før 484 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey
399,95 kr
Til butik
Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey billede

Produktinformation

Størrelse: 180x220 cm Type: Badeforhæng Kvalitet: Polyester Farve: Grå - Grey Jacquardvævet Design: Lux Brand: Zone Denmark Vask: 40° Tørretumbling: Nej Ringe til ophæng medfølger: NejLuksus bruseforhæng 180x220 cm i grey - Lux fra Zone Denmark

Produktspecifikationer

Mærke: Zone
Kategori: Indretning
EAN: 5722000374640
Varenr.: 37464
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop399 kr399 krKøb
2KitchenTime DK399,95 kr448,95 krKøb
3Shopdyner399,95 kr399,95 krKøb
4Dynezonen399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey

PriceData har fulgt prisen på Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey i 98 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Badeforhæng - 180x220 cm - Zone Denmark Lux - Jacquardvævet Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026399 kr
23. maj 2026399,95 kr
10. maj 2026399 kr
9. maj 2026399,95 kr
5. maj 2026399 kr
4. maj 2026399,95 kr
1. maj 2026399 kr60 kr (18%)
26. apr. 2026339 kr60 kr (15%)
18. apr. 2026399 kr
17. apr. 2026399,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret