Gå til hovedindhold

Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik

BachmannStikdåserEAN: 4016514014248
Pris fra 39 krtil 47,59 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,59 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bachmann 387.270S Stikdåse 3-stik Schuko 16A 1,5 m
39 kr
Til butik
Bachmann 387.270S Stikdåse 3-stik Schuko 16A 1,5 m billede

Produktinformation

Bachmann 387.270S - Stikdåse - input: CEE 7/4 - output-stikforbindelser: 3x Schuko (CEE 7/4) - 1.5 m ledning - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bachmann
Artikel nr.: 387.270S
EAN: 4016514014248
Varenr.: 987723506
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik
41 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikdåse schuko 3r m. jord 1,5 m hvid
43,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STIKDÅSE 3R M. JORD 1,5 M HVID
47,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK39 kr39 krKøb
2Proshop DK41 kr80 krKøb
3MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
4EL-GROSSISTEN47,59 kr47,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik

PriceData har fulgt prisen på Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik i 178 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bachmann Selly 3-stikdåse cee7/3, hvid, 1,5 m kabel og schukostik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202639 kr5 kr (15%)
29. apr. 202634 kr2 kr (6%)
28. apr. 202636 kr3 kr (8%)
27. apr. 202639 kr5 kr (15%)
14. apr. 202634 kr1 kr (3%)
29. mar. 202633 kr2 kr (6%)
27. mar. 202635 kr2 kr (6%)
24. mar. 202633 kr2 kr (6%)
21. mar. 202635 kr2 kr (6%)
2. mar. 202633 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret