Gå til hovedindhold

Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler

BabylissEAN: 3030050187830
Pris fra 635 krtil 1.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 864 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 628 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 635 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE Trymer do wlosów
635 kr
Til butik
Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE Trymer do wlosów billede

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Artikel nr.: FX726GE
EAN: 3030050187830
Varenr.: 1003406965
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårtrimmer Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE
-27%649 kr
Før 894 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hårtrimmer Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE billede

Produktinformation

Præcis hårtrimmer til skarpe kanter og detaljerHårtrimmer fra Babyliss Pro LO-PROFX-serien til dig, der vil have en professionel finish derhjemme. Den slanke krop i guld-look ligger godt i hånden og giver dig kontrol til at trimme kanter, nakke og skægkonturer.Designet til præcisionFX726GE er en kompakt trimmer med åben T-formet skæreenhed, der gør det nemt at komme tæt på hud og linjer. Den er velegnet til frisering af kanter, detaljer og touch-ups mellem klipninger. Et stilrent, robust design gør den til et sikkert valg i badeværelset eller tasken.Produkttype: HårtrimmerSerie: LO-PROFXModel: FX726GEDesign: Slankt hus i guld-lookSkær: T-formet skærehoved...

Produktspecifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Hårklippere
Vægt: 1.22g
EAN: 3030050187830
Varenr.: 1913116
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårtrimmer Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE
-27%669 kr
Før 914 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hårtrimmer Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Hårklippere
Vægt: 1.22g
EAN: 3030050187830
Varenr.: 1913116
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler
859 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Babyliss PRO LO-PRO FX Gold Trimmer
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK635 kr635 krKøb
2Boligcenter DK649 kr649 krKøb
3Vivas DK669 kr748 krKøb
4CS MEGASTORE DK859 kr898 krKøb
5Made4men Danmark1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler

PriceData har fulgt prisen på Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler i 182 dage. Laveste pris i perioden er 628 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 964 kr.

Den nuværende pris på 635 kr er 34% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Babyliss Pro LO-PROFX FX726GE | Hårtrimmer | Hårstyler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026635 kr5 kr (1%)
9. apr. 2026630 kr5 kr (1%)
5. apr. 2026635 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026634 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026635 kr7 kr (1%)
2. apr. 2026628 kr7 kr (1%)
29. mar. 2026635 kr564,2 kr (47%)
17. mar. 20261.199,2 kr299,8 kr (20%)
3. feb. 20261.499 kr299,8 kr (25%)
20. jan. 20261.199,2 kr299,8 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret