Gå til hovedindhold

BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå

BaBylissKrøllejernEAN: 3030050188400
Pris fra 749 krtil 1.025 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 9. maj

Sammenlign priser på BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Hydro Fusion Curl Secret
-28%749 kr
Før 1.040 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BaByliss Hydro Fusion Curl Secret billede

Produktinformation

BaByliss Hydro-Fusion Curl Secret trækker forsigtigt håret ind i det keramiske kammer, hvor det formes til en varig krølle. Med 3 timer-, 3 krølle- og 3 varmeindstillinger til forskellige typer krøller på forskellige hårtyper. Anti-frizz-teknologien har et avanceret, fugtbalancerende dobbelt ionsystem, der kombinerer både positive og negative ioner for at forhindre, at håret bliver kruset, når du krøller det. Håret efterlades silkeglat og blødt med en luksuriøs glans. * Op til 230 °C * 3 præcise varmeindstillinger: 180 °C, 200 °C og 230 °C * Avanceret digital motor * Kraftigt keramisk varmesystem * Keramisk krøllekammer * Auto Curl-teknologi * Justerbar krølleretning * Dobbelt ion-system med anti-frizz-teknologi * Indikerer, når den er opvarmet * Automatisk slukning * 2,5 m ledning med roterende vedhæftning * Varmebestandig måtte * 3 års garant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Krøllejern & volumejern
Vægt: 1070g
Artikel nr.: C1700E
EAN: 3030050188400
Varenr.: B090416
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss Hydro-Fusion Curl Secret
-20%759 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BaByliss Curl Secret Hydro Fusion
809 kr
Til butik
BaByliss Curl Secret Hydro Fusion billede

Produktinformation

Forvandl din hårstylingrutine med, BaByliss Curl Secret Hydro Fusion, , et revolutionerende værktøj designet til at give dig krøller i salonkvalitet derhjemme. Dette innovative krøllejern er perfekt til alle, der ønsker at opnå smukke krøller uden besvær og med minimal indsats. Kernen i dette vidunderlige krøllejern er det, keramiske krøllekammer, , der blidt trækker dit hår ind for at skabe perfekt formede krøller. Den automatiske krølleteknologi sikrer, at hver krølle er ensartet og langtidsholdbar, hvilket gør den ideel til både daglig styling og særlige lejligheder. Uanset om du har fint, mellemtykt eller tykt hår, har Curl Secret Hydro Fusion det, du har brug for, med sine, tre præcise varmeindstillinger, på 180 °C, 200 °C og 230 °C. Disse indstillinger giver dig mulighed for at tilpasse varmen til din hårtype, hvilket sikrer optimal styling uden skader. Det kraftfulde keramiske varmesystem sikrer hurtig opvarmning og ensartet temperatur, så du kan style dit hår hurtigt og effektivt. Sig farvel til krus og goddag til glans med, anti-krus-tekn, ologien. Det avancerede fugtbalancerende dobbelte ionsystem kombinerer positive og negative ioner for at fjerne krus og efterlade dit hår silkeblødt og velplejet. Resultatet? Luksuriøst skinnende krøller, der ser sunde ud og føles sunde. Med, krølleretningskontrol, kan du vælge, om du vil krølle dit hår mod eller væk fra dit ansigt, hvilket giver dig fleksibilitet til at skabe en række forskellige frisurer. De tre timerindstillinger giver dig også mulighed for at tilpasse krøllernes stramhed, fra løse bølger til stramme ringkrøller. Sikkerhed og bekvemmelighed er højeste prioritet med Curl Secret Hydro Fusion. Den har en, automatisk, slukkefunktion, så du kan være tryg, og en, indikator, , der viser, når den er klar til brug. Den 2,5 m lange drejeledede ledning giver bevægelsesfrihed, og den medfølgende varmebeskyttelsesmåtte sikrer sikker styling på alle overflader. BaByliss' Curl Secret Hydro Fusion er dækket af en, 3-års garanti, og er en pålidelig og holdbar tilføjelse til dit hårplejearsenal. Løft dit hår til nye højder, og nyd den selvtillid, der følger med perfekt stylede krøller hver gang. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Babyliss
Kategori: Krøllejern
EAN: 3030050188400
Varenr.: D38230
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå
819 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Babyliss - Curl Secret Hydro Fusion
869,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
BaByliss Hydro-Fusion Curl Secret Blue
910 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Babyliss Krøllejern Hydro Fusion Curl Secret C1700E
999 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Hydro Fusion Curl Secret Gloss Ice Teal Blue
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK749 kr749 krKøb
2Cocopanda DK759 kr759 krKøb
3Teknikproffset DK809 kr868 krKøb
4Ultrashop819 kr819 krKøb
5Gucca.dk869,95 kr869,95 krKøb
6NordicFeel DK910 kr910 krKøb
7Proshop DK999 kr1.038 krKøb
8Lyko DK1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå

PriceData har fulgt prisen på BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 698 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for BaByliss Curl Secret C1700E Hydro-Fusion Automatisk hårkrøller Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026749 kr10 kr (1%)
30. maj 2026759 kr10 kr (1%)
29. maj 2026749 kr4 kr (1%)
28. maj 2026753 kr10 kr (1%)
27. maj 2026743 kr20 kr (3%)
24. maj 2026723 kr36 kr (5%)
23. maj 2026759 kr78 kr (11%)
22. maj 2026681 kr28 kr (4%)
21. maj 2026653 kr29 kr (4%)
20. maj 2026682 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret