Gå til hovedindhold

BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm

BabyDanMøbler til baby og småbørnEAN: 5705548032784
Pris fra 82 krtil 189,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 107,95 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm
82 kr
Til butik
BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm billede

Produktinformation

Det vandtætte stræklagen er en rigtig god hjælp, hvis dit barn ofte har uheld om natten. Det giver optimal beskyttelse af madrassen og er samtidig dejlig blød og komfortabel at sove på. Stræklagenet er Oeko-Tex standard 100 certificeret og lavet af åndbar og blødt bomuld. Se også vores mange andre lagner til vugger, barnevogne, lifte, tremmesenge og juniorsenge. Du finder dem under kategorien Sovetid i menuen.

Produktspecifikationer

Mærke: BabyDan
Kategori: Boernevaerelse
Artikel nr.: 500142
EAN: 5705548032784
Varenr.: 3094550
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Babydan - Vandtæt Stræklagen - 60 X 120 Cm
129,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BabyDan Waterproof Fitted Sheet 60x120 cm
144 kr
Til butik
BabyDan Waterproof Fitted Sheet 60x120 cm billede

Produktinformation

Waterproof fitted sheet from Baby Dan. The fitted sheet with pee pad / wet protection, provides optimal protection of the mattress and is also comfortable to sleep on. Lovely soft and breathable soft jersey quality. Attachment / Elastic in the fitted sheet ensures that the wet rest part / tuft base always fits perfectly on the mattress, Details: Material: 100% cotton with breathable Polyurethane membrane. Shrinks approx. 3%, Öko-tex certified.

Produktspecifikationer

Mærke: BabyDan
Kategori: Børnelagner
EAN: 5705548032784
Varenr.: C88322
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BabyDan Vådliggerlagen - 60x120 - Hvid
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK82 kr121 krKøb
2Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
3Teknikproffset DK144 kr193 krKøb
4Kids-world.dk189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm

PriceData har fulgt prisen på BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm i 51 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for BabyDan Vandtæt stræklagen til tremmeseng, Vådliggerlagen, 60x120 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202682 kr18 kr (18%)
28. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026101 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026107 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026108 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret