Gå til hovedindhold

Baby Dan Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid

Baby DanHjem og haveEAN: 5705548028336
Pris fra 648 krtil 1.329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 681 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 639,95 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Baby Dan FLEX L 90-223 cm vit (56224-10400-10)
-7%648 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Dan FLEX L 90-223 cm vit (56224-10400-10) billede

Produktinformation

Grind FLEX Large vit från Baby Dan, 90-223 cm, Flex är ett system av flexibla sektioner som kan användas på manga olika sätt bl.a mellan breda dörröppningar, valv eller framför altandörren mm. Flex-systemet kan förlängas i oändliga.Flex seriens breda grindöppning kan öppnas med en hand och gör den enkel att använda. Oavsett du Köper M, L, XL eller Park-A-Kid är det alltid samma breda grindöppning, vilket ger dig mer utrymme. Om du har en stor öppning kan Flexgrindarna vara lösning då de kan förändras och förlängas på oändligt många sätt. Med Flexgrindarna kan ditt barn röra sig fritt i hemmet – en trygg miljö.Baby Dans grindar är tillverkade i Danmark och är av yttersta kvalitet. Testad och godkänd enligt EN 1930:2011, Mått: 71 x 223 x 3,5 cm, 1 x Dörrsektion (72 cm), 2 x Stora sektioner (72 cm), 2 x väggfästen.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Dan
Kategori: Porte og rumdeler
EAN: 5705548028336
Varenr.: 38-34659
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid
649,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BabyDan Sikkerhedsgitter - Flex L - 146-223 cm - Hvid
889,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
FLEX L 90-223 cm hvid
-13%1.329 kr
Før 1.529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK648 kr727 krKøb
2Gucca.dk649,95 kr649,95 krKøb
3Kids-world.dk889,95 kr889,95 krKøb
4Estore DK1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 639,95 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 1.679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 850 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Babydan - Brændeovnsgitter - Sikkerhedsgitter - Configure Flex L - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026648 kr8,05 kr (1%)
12. mar. 2026639,95 kr100 kr (14%)
14. feb. 2026739,95 kr134,05 kr (15%)
13. feb. 2026874 kr134,05 kr (18%)
5. feb. 2026739,95 kr134,05 kr (15%)
4. feb. 2026874 kr134,05 kr (18%)
20. jan. 2026739,95 kr134,05 kr (15%)
19. jan. 2026874 kr134,05 kr (18%)
17. jan. 2026739,95 kr134,05 kr (15%)
16. jan. 2026874 kr134,05 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret