Gå til hovedindhold

BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm

BABY bornLegetøjEAN: 4001167835906
Pris fra 379 krtil 527,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 148,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 17. apr.

Sammenlign priser på BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABY born RC E Scooter
379 kr
Til butik
BABY born RC E Scooter billede

Produktspecifikationer

Mærke: BABY born
Kategori: Baby Born
Farve: 1
Artikel nr.: 4001167835906
EAN: 4001167835906
Varenr.: 20807748
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Born E-Scooter for dolls with remote control
379 kr
Til butik
Baby Born E-Scooter for dolls with remote control billede

Produktinformation

Fjernstyret e-scooter lader BABY born køre rundt i byen med kørsel frem og tilbage samt en autentisk opladningssimulation. BABY born RC E Scooter er en moderne BABY born e-scooter, der styres med fjernbetjening, og den oplades via den medfølgende ladestation med et baglys, der lyser under opladningskontakten. Betjening med fjernbetjening Kører frem og tilbage Ladestation medfølger Baglyset lyser under opladningssimulation Anbefalet alder: fra 3 år Inkluderer e-scooter, fjernbetjening og ladestation Designet til realistisk leg og tilføjer interaktive køre- og opladningsrutiner til BABY born-eventyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 835906
EAN: 4001167835906
Varenr.: 3306231
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BABY Born RC E Løbehjul (835906)
509 kr
Til butik
BABY Born RC E Løbehjul (835906) billede

Produktinformation

Den bedste måde at komme rundt i byen på er på et lille løbehjul. Derfor indtager BABY Born gaderne med sit nye fjernstyrede elektriske løbehjul. Løbehjulet kan styres med en fjernbetjening og kan køre frem og tilbage. Et elektrisk løbehjul som dette skal selvfølgelig oplades. Mens det oplader, lyser baglygterne op, når det kommer i kontakt med ladestationen. Det gør opladningsprocessen autentisk. God tur, BABY Born! Fra 3 år gammel. Inkluderer: - BABY Born elektrisk løbehjul, fjernbetjening og ladestation, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BABY Born
Kategori: Docks og tilbehør
EAN: 4001167835906
Varenr.: C98177
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Born - Rc E-scooter Til Dukke
509,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm
527,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK379 kr418 krKøb
2Proshop DK379 kr418 krKøb
3Teknikproffset DK509 kr568 krKøb
4Gucca.dk509,95 kr509,95 krKøb
5Kids-world.dk527,95 kr527,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm

PriceData har fulgt prisen på BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for BABY born Dukketilbehør - RC E Scooter - Fjernstyret - 43/36 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026379 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026377 kr2 kr (1%)
19. mar. 2026379 kr4 kr (1%)
18. mar. 2026383 kr15 kr (4%)
5. feb. 2026398 kr2 kr (1%)
1. feb. 2026396 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026397 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026398 kr1 kr (0%)
28. jan. 2026397 kr36 kr (8%)
27. jan. 2026433 kr50 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret