Gå til hovedindhold

Berthelsen B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer

BerthelsenVitaminer og tilskudEAN: 5701629011679
Pris fra 125 krtil 189,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124,95 kr 28. maj

Sammenlign priser på B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Berthelsen Naturprodukter - B6 12mg 90 stk.
125 kr
Til butik
Berthelsen Naturprodukter - B6 12mg   90 stk. billede

Produktinformation

Vitamin B6 hjælper med at opretholde den psykiske funktion, et fungerende nervesystem, et normalt immunsystem, dannelse af røde blodlegemer, hormonel aktivitet og normal hudfunktion. Ydermere modvirker B6 også træthed og udmattelse. Anbefalet daglig dosis: 1 tablet dagligt. Denne dosis bør ikke overskrides. Opbevaring: Opbevares ved stuetemperatur og utilgængeligt for børn. OBS: Bør kun indtages af gravide eller børn under 1 år efter aftale med egen læge. Kosttilskuddet bør ikke træde i stedet for varieret kost. Indeholder: Fyldemidler (maltodextrin*, mikrokrystallinsk cellulose), pyridoxinhydrochlorid (B6), overfladebehandlingsmidler (siliciumoxid, stearinsyre, magnesiumsalte af fedtsyrer (vegetabilsk), glycerin). *Majs, indeholder ikke gluten.NB! Vi er registreret hos fødevarestyrelsen. Klik her for at se fødevare-registreringen. Indhold pr. daglig dosis: Indhold Indhold pr. daglig dosis (1 tablet) % af RI...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Berthelsen
Kategori: Vitaminer
Artikel nr.: 5701629011679
EAN: 5701629011679
Varenr.: 5701629011679
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
DFI B6 12mg vegansk, 90tab
149,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
B6 12 mg vegansk - 90 tabletter
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK125 kr154 krKøb
2Økologisk-Supermarked139 kr139 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk149,95 kr149,95 krKøb
4Duft og Natur189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer

PriceData har fulgt prisen på B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer i 95 dage. Laveste pris i perioden er 124,95 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for B6 12mg vegansk - 90 tabletter - Grønne dfi vitaminer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026125 kr
28. maj 2026124,95 kr
27. maj 2026125 kr
23. maj 2026124,95 kr
22. maj 2026125 kr
12. maj 2026124,95 kr
11. maj 2026125 kr
7. apr. 2026124,95 kr
6. apr. 2026125 kr
27. feb. 2026124,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret