Gå til hovedindhold

Australian Bodycare B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk.

Australian BodycareLotion og fugtighedscremeVitamin B12 anti-agingDaglig hudpleje og fugtbehandlingEAN: 5709455019548

B12 Body Lotion giver dyb fugt og elasticitet med vitamin B12, niacinamide og urea. Vegan, hurtigtabsorberende og ideel til daglig pleje. Læs mere

Pris fra 119 krtil 165 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,61 kr 11. mar.

Sammenlign priser på B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Australian Bodycare B12 Body Lotion 200 ml
119 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Australian Bodycare B12 body lotion (200 ml)
-25%134,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Australian Bodycare B12 Body Lotion 200 ml
-13%139,78 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Australian Bodycare B12 Body Lotion, 200ml.
149,85 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare B12 Body Lotion • 200ml.
159,95 kr
Til butik
Gå til Australian Bodycare
TrustScore 4.5 ud af 54,5
B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk.
159,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
B12 Body Lotion - 200 ml.
159,95 kr
Til butik
Gå til Bodylux
TrustScore 3.5 ud af 53,5
B12 Body Lotion
159,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare B12 Body Lotion 200ml
-25%165 kr
Før 221 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK119 kr148 krKøb
2Made4men Danmark134,96 kr134,96 krKøb
3NiceHair.dk139,78 kr139,78 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk149,85 kr149,85 krKøb
5Helsegrossisten.dk159,95 kr159,95 krKøb
6Australian Bodycare159,95 kr159,95 krKøb
7Duft og Natur159,95 kr159,95 krKøb
8Bodylux159,95 kr159,95 krKøb
9Cocopanda DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Australian Bodycare B12 Body Lotion 200ml

Australian Bodycare

B12 Body Lotion giver dyb fugt og elasticitet med vitamin B12, niacinamide og urea. Vegan, hurtigtabsorberende og ideel til daglig pleje.

• Daglig hudpleje og fugtbehandling
• Vitamin B12 anti-aging

Beskrivelse

Australian Bodycare B12 Body Lotion er en fugtgivende bodylotion, der kombinerer vitamin B12 med niacinamide og urea for intensiv hudpleje. Den lette, cremede tekstur absorberes hurtigt uden at fedte og efterlader huden silkeblød og velplejet. Vitamin B12 bekæmper tidlige aldringstegn og bevarer en sund hudtone, mens niacinamide styrker fugtbarrieren og urea giver langvarig fugt. Bisabolol beroliger huden og giver en blød finish. Produktet passer til alle hudtyper, især tør og sensitiv hud, og er dermatologisk testet og vegansk.

Specifikationer

Urea:Intensivt fugtgivende ingrediens for langvarig fugt
Bisabolol:Beroligende virkning som lindrer irritation
Egenskaber:Vegan, dermatologisk testet, hurtigtabsorberende
Størrelse:200ml
Niacinamide:Styrker hudens fugtbarriere og giver ensartet hudtone
Vitamin B12:100% naturlig cyanocobalamin med anti-aging egenskaber

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan opbevarer jeg B12 Body Lotion bedst?

Opbevar produktet ved stuetemperatur og undgå direkte sollys for at bevare friskheden længst muligt.

Hvor hurtigt kan jeg forvente at se resultater?

Mange oplever forbedringer i hudens fugt og udseende allerede efter få dages brug. Optimal effekt opnås ved regelmæssig brug over 1-5 uger.

Er produktet vegansk og indeholder det kunstige farvestoffer?

Ja, produktet er vegansk og indeholder ikke kunstige farvestoffer. Den lyserøde farve kommer naturligt fra vitamin B12.

Kan jeg bruge B12 Body Lotion sammen med andre produkter?

Ja, for bedste resultat anbefales det at bruge produktet sammen med Australian Bodycare B12 Body Scrub for optimal fugthoptagelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk.

PriceData har fulgt prisen på B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 97,45 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for B12 Body Lotion - Naturligt inspireret fugt til alle hudtyper — B12 Body Lotion giver intens fugt og øger hudens elasticitet. Perfekt til daglig pleje og efterlader huden blød og strålende. - 200 ml / 1 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026119 kr1,58 kr (1%)
10. apr. 2026117,42 kr1,58 kr (1%)
9. apr. 2026119 kr
8. apr. 2026118,3 kr11,96 kr (11%)
5. apr. 2026106,34 kr12,66 kr (11%)
4. apr. 2026119 kr12,66 kr (12%)
28. mar. 2026106,34 kr
27. mar. 2026105,85 kr
26. mar. 2026105,41 kr6,44 kr (7%)
25. mar. 202698,97 kr1,03 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret