Gå til hovedindhold

Duravit B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs

DuravitBadeværelse – tilbehørEAN: 7612158494179
Pris fra 1.122,73 krtil 1.315 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 192,27 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.032 kr 24. apr.

Sammenlign priser på B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1122.73 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duravit B.1 håndvaskarmatur uden bundventil
1.122,73 kr
Til butik
Duravit B.1 håndvaskarmatur uden bundventil billede

Produktinformation

Duravit B.1 håndvaskarmatur uden bundventil

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7612158494179
Varenr.: 15842950381903
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs
1.238 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit B.1 håndvaskarmatur, krom
1.315 kr
Til butik
Duravit B.1 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Minimer dit vandforbrug med vandhane fra Duravit B.1 håndvaskarmaturet fra Duravit fremstår i et klassisk og tidløst design, som gør sig godt på ethvert badeværelse. Den minimalistiske fremtoning, fuldendes af den blanke krom overflade og forsyner rummet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Håndvasken
Farve: Chrome
Størrelse: M
EAN: 7612158494179
Varenr.: 701666104

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.122,73 kr1.122,73 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.238 kr1.238 krKøb
3BilligVVS DK1.315 kr1.315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs

PriceData har fulgt prisen på B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 980 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.471 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.156 kr.

Den nuværende pris på 1.122,73 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for B.1 håndvaskarmatur M uden løft-op-ventil 1-grebs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.122,73 kr47,73 kr (4%)
30. maj 20261.075 kr10 kr (1%)
26. maj 20261.085 kr37,73 kr (3%)
24. maj 20261.122,73 kr37,73 kr (3%)
17. maj 20261.085 kr214 kr (16%)
16. maj 20261.299 kr214 kr (20%)
12. maj 20261.085 kr214 kr (16%)
11. maj 20261.299 kr152 kr (13%)
3. maj 20261.147 kr115 kr (11%)
24. apr. 20261.032 kr439 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret