Gå til hovedindhold

T1A Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

T1ABærbare computereEAN: 5711603097964
Pris fra 2.499 krtil 3.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.120 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G1 - 14" | Core i5 | 16GB | 256GB | T1A Grade
-29%2.499 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Refurbished ThinkPad T14 G1 - 14" | Core i5 | 16GB | 256GB | T1A Grade billede

Produktinformation

Intel Core i5-10310U, 16GB RAM, 256GB SSD, Windows 11 Pro, 14" (IPS 1920x1080 (Full HD)), WiFi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 2 års producent garanti Tastaturlayout: Nordisk Kosmetisk stand: T1A Klik her for at læse mere✔ Når du vælger at købe istandsat elektronik, bidrager du til at reducere behovet for udvinding af nye råmaterialer, og mindsker samtidig mængden af elektronikaffald. ✔ Selvom varen er istandsat, får du et fuldt funktionsdygtigt produkt og 2 års garanti. ✔ Produktet er professionelt testet, dataslettet og rengjort i Danmark.Hvad kan du forvente af denne graduering? Produktet vil vise mindre brugstegn, såsom små ridser og mærker på enheden og skærmen. (Mærker på skærmen vil ikke være synlige, når den er tændt.) 70% af oprindelig mAh batterikapacitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Baerbar
Artikel nr.: L-T14G1-SCA-T107
EAN: 5711603097964
Varenr.: 3419174
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
T1A Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16 GB 256 GB W11P
2.974 kr
Til butik
T1A Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16 GB 256 GB W11P billede

Produktinformation

T1A Lenovo ThinkPad T14 G1 Refurbished. Produkttype: Bærbar computer, Formfaktor: Clamshell. Processorfamilie: Intel® Core™ i5, Processormodel: i5-10310U, Processorhastighed: 1,7 GHz. Skærmdiagonal: 35,6 cm (14), HD-type: Full HD, Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixels. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR4-SDRAM. Samlet lagerkapacitet: 256 GB, Lagringsmedie: SSD. Indbygget grafikkortmodel: Intel® UHD Graphics. Installeret operativsystem: Windows 11 Pro. Produktfarve: Sort, Bærbar computer, sort, Intel® Core™ i5 i5-10310U 1,7 GHz Processorkerner: 4, 35,6 cm (14) Full HD 1920 x 1080 pixel IPS LED-baggrundsbelysning 16:9, 16 GB DDR4-SDRAM 2666 MHz, 256 GB SSD, Intel® UHD Graphics, Ethernet LAN 100,1000 Mbit/s Bluetooth, Lithium-polymer (LiPo), Windows 11 Pro 64-bit, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare computere
EAN: 5711603097964
Varenr.: D38320
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 I5-10310 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
3.149 kr
Til butik
Lenovo ThinkPad T14 G1 14 I5-10310 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Lenovo ThinkPad T14 G1 14" Oplev den perfekte balance mellem ydeevne og bærbarhed med Lenovo ThinkPad T14 G1. Udstyret med en kraftfuld Intel Core i5-10310 processor, 16 GB RAM og en hurtig 256 GB SSD, sikrer denne bærbare computer effektiv multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711603097964
Varenr.: 109190
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkPad T14 G1 14" I5-10310 16GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
3.412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-10%3.599 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-10%3.619 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.499 kr2.499 krKøb
2Teknikproffset DK2.974 kr3.033 krKøb
3Ultrashop3.149 kr3.149 krKøb
4CompuMail DK3.412 kr3.412 krKøb
5Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
6Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.070 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Bærbar Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 14″ i5-10310U, 16 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.499 kr457 kr (15%)
1. jun. 20262.956 kr56 kr (2%)
30. maj 20263.012 kr8 kr (0%)
29. maj 20263.020 kr6 kr (0%)
28. maj 20263.026 kr6 kr (0%)
26. maj 20263.020 kr17 kr (1%)
24. maj 20263.037 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.031 kr7 kr (0%)
22. maj 20263.038 kr6 kr (0%)
21. maj 20263.032 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret