Gå til hovedindhold

Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+

AxisRepeatere og transceivereEAN: 7331021001619
Pris fra 4.053 krtil 4.959 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 906 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4053 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXIS T8640 Over Coax Adaptor Medieomsætter
4.053 kr
Til butik
AXIS T8640 Over Coax Adaptor Medieomsætter billede

Produktinformation

AXIS T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ - Medieomsætter - 100Mb LAN - over Coax - 10Base-T, 100Base-TX - RJ-45 / BNC (pakke med 2) - for AXIS C1410, D3110, M3067, M3085, M3086, M5075, P1385, P1455, Q1656, Q1715, Q1942, W400

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5026-401
EAN: 7331021001619
Varenr.: 987889368
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+
4.175 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Axis T8640 Poe+ Over Coax Adapter Kit
4.624 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Axis T8640 POE OVER COAX ADAP
4.959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.053 kr4.053 krKøb
2Proshop DK4.175 kr4.175 krKøb
3Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb
4Ultrashop4.959 kr4.959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+

PriceData har fulgt prisen på Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.053 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 4.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.273 kr.

Den nuværende pris på 4.053 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Axis T8640 Ethernet Over Coax Adaptor PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.053 kr5 kr (0%)
22. maj 20264.058 kr117 kr (3%)
21. maj 20264.175 kr336 kr (7%)
20. maj 20264.511 kr10 kr (0%)
19. maj 20264.501 kr10 kr (0%)
8. maj 20264.511 kr70 kr (2%)
7. maj 20264.441 kr150 kr (3%)
3. maj 20264.291 kr30 kr (1%)
2. maj 20264.261 kr114 kr (3%)
25. apr. 20264.375 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret