Gå til hovedindhold

AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512

AxisOvervågningskameraerEAN: 7331021076938
Pris fra 19.684 krtil 23.629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.945 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.479 kr 18. apr.

Sammenlign priser på AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19684 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512
19.684 kr
Til butik
AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512 billede

Produktinformation

AXIS P5676-LE - Netværksovervågningskamera - PTZ - udendørs, indendørs - vandalresistent - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1512 - automatisk irisblænder - motoriseret - audio - LAN 10/100 - MJPEG, H.265, H.264B, H.264H, H.264M - DC 20 - 28 V / AC 20 - 24 V / PoE Class 6...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 02413-001
EAN: 7331021076938
Varenr.: 1001065625
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Axis 02413-001 Overvågningskamera Pære Ip-sikkerhedskamera Udendørs 2688 X 1512 Pixel Væg
-0%20.506 kr
Før 20.506,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Axis 02413-001 Overvågningskamera Pære Ip-sikkerhedskamera Udendørs 2688 X 1512 Pixel Væg billede

Produktinformation

4 MP 2688x1512-opløsning leverer detaljerede billeder til indsamling af bevismateriale 30x optisk zoom og billedstabilisering, plus 200 m IR-nattesyn PTZ-kontrol med 360° panorering, 0 til 90° tilt, forudindstillinger og automatisk sporing IP66- og IK10-klassificering beskytter mod vejr og hærværk udendørs PoE kablet netværk og fjernvisning, bred protokolunderstøttelse til integration...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Axis
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: 02413-001
EAN: 7331021076938
Varenr.: 5011333419
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Axis P5676-LE PTZ Camera
20.660 kr
Til butik
Axis P5676-LE PTZ Camera billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, PTZ, udendørs, indendørs, vandalresistent, farve (Dag/nat), 4 MP, 2688 x 1512, automatisk irisblænder, motoriseret, audio, LAN 10/100, H.264B, H.264M, H.264H, H.265, MJPEG, DC 20, 28 V / AC 20, 24 V / PoE Class 6

Produktspecifikationer

Mærke: Axis
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: 02413-001
EAN: 7331021076938
Varenr.: 3157210
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Axis P5676-LE 50 Hz
23.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19.684 kr19.684 krKøb
2Dustin DK20.506 kr20.592,25 krKøb
3Proshop DK20.660 kr20.660 krKøb
4Ultrashop23.629 kr23.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512

PriceData har fulgt prisen på AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 19.282 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 20.506 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19.782 kr.

Den nuværende pris på 19.684 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for AXIS P5676-LE Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 2688 x 1512 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202619.684 kr62 kr (0%)
28. maj 202619.746 kr62 kr (0%)
26. maj 202619.808 kr62 kr (0%)
25. maj 202619.870 kr62 kr (0%)
23. maj 202619.932 kr574 kr (3%)
2. maj 202620.506 kr743 kr (4%)
22. apr. 202619.763 kr284 kr (1%)
18. apr. 202619.479 kr222 kr (1%)
17. apr. 202619.701 kr61 kr (0%)
16. apr. 202619.762 kr744 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret