Gå til hovedindhold

EL-Grossisten AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM

EL-GrossistenSanitetEAN: 5706231162337
Pris fra 1.155 krtil 1.683,8 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 528,8 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1155 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM
1.155 kr
Til butik
AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM billede

Produktinformation

AVK POM stikledningsventil med trækfaste PRK-koblinger

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5706231162337
Varenr.: 242117
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK 32 mm POM stikledningsventil PRK-kobling, PN16
1.683,8 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.155 kr1.155 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.683,8 kr1.683,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM

PriceData har fulgt prisen på AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.155 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.683,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.261 kr.

Den nuværende pris på 1.155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for AVK stikledningsventil 32mm PN16 med PRK koblinger for PE-rør. POM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.155 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.157 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.155 kr16 kr (1%)
25. maj 20261.171 kr512,8 kr (30%)
24. maj 20261.683,8 kr512,8 kr (44%)
21. maj 20261.171 kr14 kr (1%)
15. maj 20261.157 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.158 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.157 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.158 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret