Gå til hovedindhold

AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå

AVKSanitetEAN: 5706231866983
Pris fra 630 krtil 855 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 623 kr 28. maj

Sammenlign priser på AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 630 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Gadedæksel avk fast 195x190/80 mm
630 kr
Til butik
Avk Gadedæksel avk fast 195x190/80 mm billede

Produktinformation

Gadedæksel AVK fast 195X190/80 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Avk
Kategori: Vandforsyningsprodukter
Artikel nr.: 04000510005200
EAN: 5706231866983
Varenr.: 2901281
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK fast gadedæksel med mellemring. Højde 190 mm. Gråjern
634 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå
649 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
AVK fast gadedæksel
699 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK 195 x 190 mm rundt, fast gadedæksel, duktiljern
715,56 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK fast gadedæksel med mellemring. Højde 190 mm. Gråjern
763,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
AVK fast gadedæksel
845 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK gadedæksel 195 x 150 mm
855 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK630 kr669 krKøb
2Elvvs.dk634 kr634 krKøb
3CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
4CompletVVS699 kr699 krKøb
5EL-GROSSISTEN715,56 kr715,56 krKøb
6vvsfittings.dk763,75 kr763,75 krKøb
7BilligVVS DK845 kr845 krKøb
8LavprisVVS855 kr855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå

PriceData har fulgt prisen på AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 611 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 697 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 630 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for AVK dæksel 195 x 190 mm, fast, komplet med prop, støbejern, blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026630 kr6 kr (1%)
30. maj 2026624 kr1 kr (0%)
28. maj 2026623 kr10 kr (2%)
27. maj 2026633 kr1 kr (0%)
26. maj 2026632 kr1 kr (0%)
25. maj 2026633 kr1 kr (0%)
23. maj 2026632 kr1 kr (0%)
18. maj 2026633 kr1 kr (0%)
17. maj 2026634 kr1 kr (0%)
15. maj 2026633 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret