Gå til hovedindhold

AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16

AvkSanitetEAN: 5712206896312
Pris fra 1.040 krtil 1.139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1040 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
AVK stikledningsventil med trækfast indstiksmuffer 32 mm PN16. Duktiljern
1.040 kr
Til butik
AVK stikledningsventil med trækfast indstiksmuffer 32 mm PN16. Duktiljern billede

Produktinformation

AVK stikledningsventil med trækfaste indstiksmuffer, duktiljern

Produktspecifikationer

Mærke: Avk
Kategori: AVK stikledningsventiler m.v.
EAN: 5712206896312
Varenr.: 37522
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16
1.130 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Stikledningsventil avk 32 mm indstik muffer støbejern
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.040 kr1.040 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.130 kr1.130 krKøb
3Proshop DK1.139 kr1.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16

PriceData har fulgt prisen på AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.040 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.144 kr.

Den nuværende pris på 1.040 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for AVK 32mm stikledningsventil, duktiljern, med trækfast indstiksmuffe, PN16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.040 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.042 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.040 kr80 kr (7%)
26. maj 20261.120 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.137 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.139 kr2 kr (0%)
19. maj 20261.137 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.139 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.137 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.139 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret