Gå til hovedindhold

Goobay Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m)

GoobayLyd- og videokablerEAN: 4040849516597
Pris fra 18 krtil 89 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Audiokabel Sort 2.5m
18 kr
Til butik
Goobay Audiokabel Sort 2.5m billede

Produktinformation

Egenskaper: Kopparledare, Färg: Svart, Kabeltyp: Ljudkabel rund, Kontakt (andra änden): Mini-phone stereo 3.5 mm - hane, Kontaktdon: Mini-phone stereo 3.5 mm - hane, Längd: 2.5 m, Pläterad kontakt: Nickel.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: 3.5 mm
EAN: 4040849516597
Varenr.: C75749
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m)
39 kr
Til butik
Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m) billede

Produktinformation

Skærmet audiokabel til line AUX line signal, hovedtelefoner og mini-højttalere. Tekniske detaljer: Stikforbindelser: 3,5mm stereo JACK han > 3,5mm stereo JACK han Kabeldiameter: Ø4mm Inderledere: Trådet (2 x 10 x 0,10mm CU) Skærm: Trådflet (45 x 0,1mm CU)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849516597
Varenr.: 15844805214543
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro MiniJack 3.5mm Shielded 3P - 2.5m
89 kr
Til butik
Pro MiniJack 3.5mm Shielded 3P - 2.5m billede

Produktinformation

3.5mm MiniJack kabel, 100 % kobber og ekstra afskærmet, bruges til f.eks. telefoner, MP3-afspillere, bærbare computer og tablets mv., 3 pins - bruges til f.eks. Android telefoner (Apple iPhone / iPads skal bruges 4 pin stereo), sort, 2.5 meter

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Audio kabel
Artikel nr.: 4040849516597
EAN: 4040849516597
Varenr.: 2493855

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK18 kr67 krKøb
2EL-GROSSISTEN39 kr39 krKøb
3Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m)

PriceData har fulgt prisen på Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m) i 86 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Audiokabel - 2 x 3,5mm st. JACK, ren kobber, skærmet (2,5m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202618 kr2 kr (10%)
23. maj 202620 kr2 kr (11%)
22. maj 202618 kr4 kr (29%)
9. mar. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret