Gå til hovedindhold

Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid

Audio-TechnicaElektronikEAN: 4961310147297
Pris fra 1.287 krtil 2.549 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.262 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1287 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Audio-Technica AT-LP60XBT Pladespiller Sort Hvid
1.287 kr
Til butik
Audio-Technica AT-LP60XBT Pladespiller Sort Hvid billede

Produktinformation

Audio-Technica AT-LP60XBT - Pladespiller - sort, hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AT-LP60XBTWH
EAN: 4961310147297
Varenr.: 995731756
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid
1.328 kr
Til butik
Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid billede

Produktinformation

Pladespiller med fuldautomatisk remdrev og Bluetooth trådløs streaming understøtter Qualcomm aptX for trådløs audio i højere kvalitet, inkluderer en afbrydelig indbygget phono-forforstærker og en udskiftelig Dual Moving Magnet-pickup for enkel opsætning og pålidelig afspilning. AT-LP60XBT kan tilsluttes trådløse højttalere eller hovedtelefoner og tilbyder også en aftagelig RCA-udgang til traditionelle kablede systemer, mens start/stop på frontpanelet og tonearmsløftkontroller holder afspilning enkel. Afspiller 33-1/3 og 45 RPM-plader; inkluderer 45 RPM-adapter Aftageligt 3,5 mm til dobbelt RCA-udgangskabel medfølger til kablet forbindelse Anti-resonans støbt aluminiumsplade Genudviklet tonearmsbase og headshell for forbedret sporing og reduceret resonans AC-adapter håndterer AC/DC-konvertering uden for chassiset for at hjælpe med at reducere støj Kompatibel med SBC- og Qualcomm aptX-codecs til Bluetooth-streaming Kombinér analog varme med moderne bekvemmelighed for nem lytning, uanset om du streamer trådløst eller bruger et traditionelt hi‑fi-setup.

Produktspecifikationer

Kategori: Pladespiller
Artikel nr.: AT-LP60XBTWH
EAN: 4961310147297
Varenr.: 2851000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Audio-Technica AT-LP60XBT - Pladespiller - hvid
1.351 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Audio-Technica Skivspelare med Bluetooth Svar
-20%1.476 kr
Før 1.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Audio Technica AT-LP60XBTWH Pladespiller
1.589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Audio-Technica AT-LP60XBT pladespiller - sort/hvid med Bluetooth
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Audio-Technica AT-LP60XBT pladespiller - sort/hvid med Bluetooth
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Audio-Technica AT-LP60XBT Pladespiller Sort Hvid
1.649 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Audio-Technica AT-LP60XBT Pladespiller (hvid)
1.690 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pladespiller med Bluetooth Sort/sølv
2.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.287 kr1.287 krKøb
2Proshop DK1.328 kr1.328 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.351 kr1.351 krKøb
4Teknikproffset DK1.476 kr1.535 krKøb
5Av-Cables DK1.589 kr1.589 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
8Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb
9Komplett DK1.690 kr1.690 krKøb
10Estore DK2.549 kr2.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid

PriceData har fulgt prisen på Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.287 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.727 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.410 kr.

Den nuværende pris på 1.287 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Audio-Technica AT-LP60XBT - Automatisk - Remdrev - Bluetooth - Pladespiller Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.287 kr107 kr (8%)
21. maj 20261.394 kr63 kr (4%)
20. maj 20261.457 kr33 kr (2%)
19. maj 20261.490 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.481 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.473 kr37 kr (3%)
15. maj 20261.436 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.444 kr116 kr (9%)
12. maj 20261.328 kr17 kr (1%)
11. maj 20261.311 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret