Gå til hovedindhold

Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko

AtlasSkoEAN: 4043692441207
Pris: 1.481,81 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1481.81 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko
1.481,81 kr
Til butik
Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko billede

Produktinformation

Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 er en førsteklasses sikkerhedssko, der er designet til at yde optimal beskyttelse og komfort til dig, der arbejder i et krævende miljø. Skoen er udstyret med SportLine overmateriale, som er lavet af tekstilfibre og har en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Atlas
Kategori: Fodtøj
EAN: 4043692441207
Varenr.: 47578392953169

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.481,81 kr1.481,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko

PriceData har fulgt prisen på Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko i 155 dage. Den nuværende pris er 1.481,81 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Atlas FLASH 6405 XP BOA ESD 91300 S3 - 36 | Fodtøj | DISCOUNT | Sikkerhedssko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 20251.481,81 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret