Gå til hovedindhold

ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå

AtenKVM-switchesEAN: 4719264642647
Pris fra 513 krtil 744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 513 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ATEN UCE260 USB-forlængerkabel
513 kr
Til butik
ATEN UCE260 USB-forlængerkabel billede

Produktinformation

ATEN UCE260 - USB-forlængerkabel - USB 2.0 - op til 60 m

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UCE260-AT-G
EAN: 4719264642647
Varenr.: 989580243
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN UCE260 USB 2.0 Cat 5 Extender (up to 60m)
567 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten USB 2.0 Extender, gt/ 60m
699 kr
Til butik
Aten USB 2.0 Extender, gt/ 60m billede

Produktinformation

Aten USB 2.0 Extender GT60M (UCE260-AT-G) Forlæng din USB-forbindelse med Aten USB 2.0 Extender GT60M (varenummer: UCE260-AT-G). Denne innovative enhed giver dig mulighed for at forlænge afstanden mellem dine USB 2.0 enheder og computere op til 60 meter v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Forside
EAN: 4719264642647
Varenr.: 18866
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå
-24%710 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten Uce260
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK513 kr513 krKøb
2Proshop DK567 kr606 krKøb
3Ultrashop699 kr699 krKøb
4Teknikproffset DK710 kr759 krKøb
5Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå

PriceData har fulgt prisen på ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå i 153 dage. Laveste pris i perioden er 478 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 507 kr.

Den nuværende pris på 513 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for ATEN UCE260 - USB 2.0 udvidelse via Ethernet, 60m, 480Mb/s, sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026513 kr1 kr (0%)
22. maj 2026514 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026513 kr5 kr (1%)
10. jan. 2026518 kr40 kr (8%)
31. dec. 2025478 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret