Gå til hovedindhold

ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C

ASUSComputerskærmeEAN: 4711387434895
Pris fra 3.215 krtil 3.507 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 292 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.999 kr 17. apr.

Sammenlign priser på ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3215 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
3.215 kr
Til butik
ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-monitor - 16" - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM07SV-B02170
EAN: 4711387434895
Varenr.: 1002247219
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C
3.283 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16" ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - OLED
3.507 kr
Til butik
16" ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - OLED billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE monitor kombinerer bærbar produktivitet med OLED-billedkvalitet for kreative og professionelle på farten. Størrelse: 16" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: Mini HDMI, 2x USB-C Særlige funktioner: HDR10; 100% DCI-P3; 1,0737 milliarder farver (10-bit); 1 ms responstid; ASUS EyeCare Technology; Low Blue Light; Flicker-free; indbygget støtteben og tripod-sokkel; 1,000,000:1 dynamisk kontrast Klar HDR, bred farvedækning og hurtig responstid sikrer præcis farvegengivelse og glatte billeder til redigering, præsentationer og medieafspilning, uanset hvor du arbejder.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM07SV-B02170
EAN: 4711387434895
Varenr.: 3292472

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.215 kr3.215 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.283 kr3.283 krKøb
3Proshop DK3.507 kr3.507 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.999 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 3.538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.321 kr.

Den nuværende pris på 3.215 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ZenScreen OLED MQ16AHE - OLED-skærm - 16 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 400 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 1 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.215 kr11 kr (0%)
2. jun. 20263.226 kr1 kr (0%)
30. maj 20263.227 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.215 kr12 kr (0%)
14. maj 20263.227 kr12 kr (0%)
12. maj 20263.215 kr12 kr (0%)
10. maj 20263.227 kr12 kr (0%)
9. maj 20263.215 kr12 kr (0%)
8. maj 20263.227 kr12 kr (0%)
6. maj 20263.215 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret