Gå til hovedindhold

ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv

AsusOptiske drevEAN: 4711081049081
Pris fra 264 krtil 529 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 255 kr 13. maj

Sammenlign priser på ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv
264 kr
Til butik
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Disk drev
Farve: 4
Artikel nr.: 90DD0292-M29000
EAN: 4711081049081
Varenr.: 7277757
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS SDRW 08U8M-U DVD-brænder Ekstern
319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Silver - DVD-RW (Brænder) - USB-C - Sølv
328 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Zendrive U8m Usb-c
393 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ZenDrive U8M ultraslank ekstern DVD-enhed og brænder – SølvASUS
438 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern DVD-drevet ASUS ZenDrive U8M USB-C - sølv
-6%499 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern DVD-drevet ASUS ZenDrive U8M USB-C - sølv
-5%519 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asus Sdrw-08U8M-U Silber Optical
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK264 kr303 krKøb
2CompuMail DK319 kr319 krKøb
3Proshop DK328 kr367 krKøb
4Dustin DK393 kr479,25 krKøb
5Teknikproffset DK438 kr487 krKøb
6Boligcenter DK499 kr499 krKøb
7Vivas DK519 kr598 krKøb
8Ultrashop529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv i 172 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Disk drev - DVD±RW (±R DL) - 8x/8x - USB-C - ekstern - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026264 kr3 kr (1%)
23. maj 2026267 kr9 kr (3%)
21. maj 2026258 kr3 kr (1%)
20. maj 2026261 kr4 kr (2%)
19. maj 2026257 kr3 kr (1%)
18. maj 2026260 kr4 kr (2%)
15. maj 2026264 kr5 kr (2%)
14. maj 2026259 kr4 kr (2%)
13. maj 2026255 kr4 kr (2%)
12. maj 2026259 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret