Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz

ASUSTeK COMPUTEREAN: 4711387628928
Pris fra 923 krtil 1.179 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 774 kr 3. jun.

Sammenlign priser på ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 923 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz
923 kr
Til butik
ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz billede

Produktinformation

ASUS VY279HGR - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM06D3-B01A70
EAN: 4711387628928
Varenr.: 1002535710
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ASUS VY279HGR - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
1.163 kr
Til butik
27" ASUS VY279HGR - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS VY279HGR monitor leverer jævn bevægelse og klare billeder til gaming og daglig produktivitet med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Særlige funktioner: Flicker-Free; Low Blue Light; Adaptive-Sync; GamePlus; Anti-glare coating; 1 ms MPRT Komfortfokuserede funktioner og hurtig respons giver mere flydende gameplay og mindre øjenbelastning ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM06D3-B01A70
EAN: 4711387628928
Varenr.: 3318060
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS VY279HGR 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz
1.179 kr
Til butik
ASUS VY279HGR 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz billede

Produktinformation

ASUS VY279HGR Computerskærm Oplev fantastiske visuelle detaljer med ASUS VY279HGR, en 27-tommers fuld HD LCD-skærm med en opløsning på 1920 x 1080 pixel. Denne elegante sorte skærm er designet til at levere skarpe billeder og rige farver, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 4711387628928
Varenr.: 84054

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK923 kr923 krKøb
2Proshop DK1.163 kr1.163 krKøb
3Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz i 172 dage. Laveste pris i perioden er 774 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 939 kr.

Den nuværende pris på 923 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for ASUS VY279HGR 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026923 kr149 kr (19%)
3. jun. 2026774 kr19 kr (2%)
29. apr. 2026793 kr72 kr (8%)
22. apr. 2026865 kr83 kr (11%)
15. apr. 2026782 kr2 kr (0%)
25. mar. 2026784 kr20 kr (2%)
19. mar. 2026804 kr110 kr (12%)
15. mar. 2026914 kr48 kr (5%)
14. mar. 2026962 kr35 kr (4%)
13. mar. 2026927 kr65 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret