Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur)

ASUSTeK COMPUTERBærbare computereEAN: 4711636084475
Pris fra 4.990 krtil 7.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.729 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.374 kr 17. mar.

Sammenlign priser på ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4990 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS VivoBook 17 F1704VA 17,3" FHD (blå)
-17%4.990 kr
Før 5.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS VivoBook 17 F1704VA 17,3" FHD (blå) billede

Produktinformation

ASUS VivoBook 17 F1704VA 17,3" FHD (blå) - Intel Graphics, Core 5 120U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home - PC & tilbehør PC - Bærbar / laptop

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PC & tilbehør
Artikel nr.: 90NB13X2-M008J0
EAN: 4711636084475
Varenr.: 1327022
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W 17.3" 1920 x 1080 (Full HD) 120U 8GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Home
5.354 kr
Til butik
ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W 17.3" 1920 x 1080 (Full HD) 120U 8GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Home billede

Produktinformation

ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængselsdesign - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3" 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: F1704VA-AU031W
EAN: 4711636084475
Varenr.: 1003585763
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS 17,3" – F1704VA-AU031W – Core 5 120U/8 GB/512 GBASUS
-8%5.904 kr
Før 6.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur)
5.940 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W 17.3 1920 x 1080 (Full HD) 120U 8GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Home
6.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS Vivobook 17 F1704VA 17,3" bærbar - Intel Core 5 120U, 8/512 GB, Full HD, Windows 11
-13%7.699 kr
Før 8.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS Vivobook 17 F1704VA 17,3" bærbar - Intel Core 5 120U, 8/512 GB, Full HD, Windows 11
-13%7.719 kr
Før 8.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK4.990 kr4.990 krKøb
2CompuMail DK5.354 kr5.354 krKøb
3Teknikproffset DK5.904 kr5.963 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.940 kr5.940 krKøb
5Ultrashop6.199 kr6.199 krKøb
6Boligcenter DK7.699 kr7.699 krKøb
7Vivas DK7.719 kr7.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur)

PriceData har fulgt prisen på ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.374 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 5.944 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.314 kr.

Den nuværende pris på 4.990 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ASUS VivoBook 17 F1704VA-AU031W - 180° hængsel - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17,3 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - stille blå, sort (tastatur) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.990 kr927 kr (16%)
30. maj 20265.917 kr563 kr (11%)
29. maj 20265.354 kr364 kr (6%)
28. maj 20265.718 kr226 kr (4%)
26. maj 20265.944 kr1.445 kr (32%)
5. maj 20264.499 kr1.125 kr (20%)
9. apr. 20265.624 kr62 kr (1%)
7. apr. 20265.686 kr1.312 kr (30%)
17. mar. 20264.374 kr785 kr (15%)
15. mar. 20265.159 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret