Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top)

ASUSTeK COMPUTERBærbare computereEAN: 4711387564127
Pris fra 6.732 krtil 9.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.987 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.124 kr 31. mar.

Sammenlign priser på ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6732 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W 15.6" 2880 x 1620 7730U 16GB 1TB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home
6.732 kr
Til butik
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W 15.6" 2880 x 1620 7730U 16GB 1TB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home billede

Produktinformation

ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: D1505YA-MA347W
EAN: 4711387564127
Varenr.: 1002224974
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top)
7.134 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W 15.6 2880 x 1620 7730U 16GB 1TB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home
7.789 kr
Til butik
ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W 15.6 2880 x 1620 7730U 16GB 1TB AMD Radeon Graphics Windows 11 Home billede

Produktinformation

ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W Oplev forskellen med ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W, din perfekte ledsager til arbejde og underholdning. Med en imponerende 15,6" skærm og en opløsning på 2880 x 1620 får du krystalklare billeder og livfulde farv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Grafikkort
EAN: 4711387564127
Varenr.: 129861
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Vivobook 15 Oled Amd Ryzen 7 16gb 1000gb 15.6 tommer
7.874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS Vivobook 15 OLED 15,6" Ryzen 7 7730U 16/1 TB - Windows 11 Home
-20%9.699 kr
Før 12.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS Vivobook 15 OLED 15,6" Ryzen 7 7730U 16/1 TB - Windows 11 Home
-20%9.719 kr
Før 12.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.732 kr6.732 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.134 kr7.134 krKøb
3Ultrashop7.789 kr7.789 krKøb
4Dustin DK7.874 kr7.960,25 krKøb
5Boligcenter DK9.699 kr9.699 krKøb
6Vivas DK9.719 kr9.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top)

PriceData har fulgt prisen på ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top) i 145 dage. Laveste pris i perioden er 5.999 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 7.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.093 kr.

Den nuværende pris på 6.732 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ASUS VivoBook 15 OLED D1505YA-MA347W - 180° hængselsdesign - AMD Ryzen 7 - 7730U / op til 4.5 GHz - Win 11 Home - Radeon Graphics - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6 OLED 2880 x 1620 (3K) - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sort (tastatur), indiesort (bund), indiesort (LCD-dække), indie-sort (top) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.732 kr378 kr (5%)
28. maj 20267.110 kr1 kr (0%)
26. maj 20267.111 kr37 kr (1%)
24. maj 20267.148 kr103 kr (1%)
23. maj 20267.045 kr36 kr (1%)
22. maj 20267.081 kr36 kr (1%)
21. maj 20267.117 kr37 kr (1%)
20. maj 20267.154 kr103 kr (1%)
18. maj 20267.051 kr36 kr (1%)
17. maj 20267.087 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret