Gå til hovedindhold

ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB

ASUSBærbare computereEAN: 4711387873090
Pris fra 4.990 krtil 8.299 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3.309 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4990 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS Vivobook 14" M1407KA 14" WUXGA Copilot+ PC
4.990 kr
Til butik
ASUS Vivobook 14" M1407KA 14" WUXGA Copilot+ PC billede

Produktinformation

ASUS Vivobook 14" M1407KA 14" WUXGA Copilot+ PC - PC med Copilot+-funktioner og lang batteritid, perfekt til skole, arbejde og underholdning uden hyppig opladning. - PC & tilbehør PC - Bærbar / laptop

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PC & tilbehør
Artikel nr.: M1407KA-LY054W
EAN: 4711387873090
Varenr.: 1333614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB
8.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK4.990 kr4.990 krKøb
2Proshop DK8.299 kr8.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB i 150 dage. Laveste pris i perioden er 4.990 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 8.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.119 kr.

Den nuværende pris på 4.990 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for ASUS Vivobook 14 - 14" | Ryzen AI 7 | 16GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20264.990 kr2.000 kr (29%)
31. mar. 20266.990 kr691 kr (11%)
17. mar. 20266.299 kr691 kr (10%)
19. feb. 20266.990 kr1.309 kr (16%)
18. feb. 20268.299 kr1.309 kr (19%)
10. feb. 20266.990 kr991 kr (17%)
27. jan. 20265.999 kr991 kr (14%)
24. jan. 20266.990 kr1.309 kr (16%)
22. jan. 20268.299 kr1.309 kr (19%)
19. jan. 20266.990 kr1.309 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret