Gå til hovedindhold

ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz

ASUSComputer – tilbehørEAN: 4711387530092
Pris fra 2.140 krtil 2.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 779 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.103 kr 9. mar.

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2140 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz
2.140 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - LED-skærm - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0AA0-B01170
EAN: 4711387530092
Varenr.: 1002287415
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - 3440x1440 (UWQHD) - 180Hz - VA
2.294 kr
Til butik
34" ASUS TUF Gaming VG34VQ3B - 3440x1440 (UWQHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG34VQ3B monitor leverer immersivt ultrabredt gaming med en buet VA-panel for dyb kontrast og flydende bevægelser, designet til hurtigt konkurrencedygtigt gameplay og filmisk oplevelse. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, 2x DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; DisplayHDR 400; 1 ms (MPRT); Kurvet skærm Den buede ultrabrede form, dyb kontrast og adaptive sync giver glattere billeder og et større synsfelt til konkurrencedygtigt gameplay og filmindhold, mens tilt og solid konstruktion støtter lange sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0AA0-B01170
EAN: 4711387530092
Varenr.: 3312038
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz
2.869 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" Oplev en uimodståelig spiloplevelse med ASUS TUF Gaming VG34VQ3B, en 34" UltraWide skærm med en imponerende opløsning på 3440 x 1440. Denne skærm er designet til gamers, der ønsker at dykke ned i en verden af detaljer og farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 4711387530092
Varenr.: 66245
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" buet UWQHD gaming-skærm - 180 Hz, 1 ms, VA, sort
-33%2.899 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Tuf Vg34vq3b 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" buet UWQHD gaming-skærm - 180 Hz, 1 ms, VA, sort
-32%2.919 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.140 kr2.140 krKøb
2Proshop DK2.294 kr2.294 krKøb
3Ultrashop2.869 kr2.869 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Dustin DK2.899 kr2.985,25 krKøb
6Vivas DK2.919 kr4.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.103 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 2.522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.229 kr.

Den nuværende pris på 2.140 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG34VQ3B 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.140 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.139 kr155 kr (7%)
27. maj 20262.294 kr147 kr (7%)
24. maj 20262.147 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.143 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.145 kr162 kr (7%)
21. maj 20262.307 kr21 kr (1%)
20. maj 20262.328 kr189 kr (9%)
15. maj 20262.139 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.137 kr69 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret