Gå til hovedindhold

AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk

AOCComputer – tilbehørEAN: 4038986111331
Pris fra 2.200 krtil 3.029,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 829,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.088 kr 1. apr.

Sammenlign priser på AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2200 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Gaming CU34G2XP/BK 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz
2.200 kr
Til butik
AOC Gaming CU34G2XP/BK 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming CU34G2XP/BK - LED-skærm - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - VA - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: CU34G2XP/BK
EAN: 4038986111331
Varenr.: 1001724474
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" AOC CU34G2XP/BK - 3440×1440 (UWQHD) - 180 Hz - VA
2.404 kr
Til butik
34" AOC CU34G2XP/BK - 3440×1440 (UWQHD) - 180 Hz - VA billede

Produktinformation

AOC CU34G2XP/BK monitor leverer fordybende ultrabrede billeder til gaming og kreativt arbejde, med VA-panel for dyb kontrast og præcis farvegengivelse. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 × 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 180 Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2 × HDMI, 2 × DisplayPort Særlige funktioner: Buet 21:9; DisplayHDR 400; 1 ms GtG responstid Dyb kontrast og ultrabredt synsfelt øger fordybelsen og multitasking, mens HDR og hurtig respons bevarer klarhed og bevægelseshåndtering til gaming og kreative opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: CU34G2XP/BK
EAN: 4038986111331
Varenr.: 3216448
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk
2.455 kr
Til butik
AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

AOC G2 CU34G2XP computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD LED Sort AOC G2 CU34G2XP. Skærm diagonal: 86,4 cm (34"), Skærmopløsning: 3440 x 1440 pixel, HD-type: UltraWide Quad HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 1 ms, Naturl

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4038986111331
Varenr.: 51086805401936
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 34" curved gamingskærm CU34G2XP
2.490 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Gaming CU34G2XP/BK 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz
2.939 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bredskærm gamer monitor AOC CU34G2XP/BK 34" buet 180 Hz
-6%2.999 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bredskærm gamer monitor AOC CU34G2XP/BK 34" buet 180 Hz
-6%3.019 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC G2 CU34G2XP, 86,4 cm (34), 3440 x 1440 pixel, UltraWide Quad HD, LED, 5 ms, Sort, Rød
3.029,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.200 kr2.200 krKøb
2Proshop DK2.404 kr2.404 krKøb
3Geekd2.455 kr2.455 krKøb
4Komplett DK2.490 kr2.490 krKøb
5Ultrashop2.939 kr2.939 krKøb
6Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
7Vivas DK3.019 kr4.218 krKøb
8CS MEGASTORE DK3.029,95 kr3.228,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.062 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 2.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.311 kr.

Den nuværende pris på 2.200 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for AOC CU34G2XP/BK 34" 3440x1440/21:9/1ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.200 kr214 kr (9%)
29. maj 20262.414 kr50 kr (2%)
24. maj 20262.364 kr6 kr (0%)
20. maj 20262.370 kr18 kr (1%)
19. maj 20262.352 kr28 kr (1%)
15. maj 20262.324 kr30 kr (1%)
14. maj 20262.294 kr97 kr (4%)
13. maj 20262.197 kr127 kr (5%)
12. maj 20262.324 kr73 kr (3%)
11. maj 20262.251 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret