Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm

ASUSTeK COMPUTERComputerskærmeEAN: 4711387548219
Pris fra 917 krtil 1.208 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 907 kr 19. mar.

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 917 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz
917 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG279Q3R - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - Fast IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0AD1-B01E70
EAN: 4711387548219
Varenr.: 1002871304
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz
1.169 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27" Fuld HD LCD Skærm Oplev en fantastisk gamingoplevelse med ASUS TUF Gaming VG279Q3R. Denne 27" skærm med en opløsning på 1920 x 1080 pixel leverer skarpe og klare billeder med Fuld HD kvalitet, der gør dine spilbilleder livagti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4711387548219
Varenr.: 85038
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" ASUS TUF Gaming VG279Q3R - 1920x1080 (FHD) - 180Hz - IPS
1.208 kr
Til butik
27" ASUS TUF Gaming VG279Q3R - 1920x1080 (FHD) - 180Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming VG279Q3R monitor leverer konkurrencedygtig gamingydelse med hurtig IPS-skarphed og Adaptive-Sync for glat, responsiv gameplay. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; VESA Adaptive-Sync; Flicker-Free; Low Blue Light; GameVisual; GameFast Input Technology; 100% sRGB Hurtig respons og adaptiv synkronisering holder bevægelser skarpe og mindsker forstyrrelser, mens nøjagtige farver og anti‑reflekterende overflade støtter komfortable, fokuserede spilsessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0AD1-B01E70
EAN: 4711387548219
Varenr.: 3340192

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK917 kr917 krKøb
2Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
3Proshop DK1.208 kr1.208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm i 104 dage. Laveste pris i perioden er 907 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.128 kr.

Den nuværende pris på 917 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ASUS TUF Gaming VG279Q3R 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 180Hz Pivot Skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026917 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026915 kr23 kr (2%)
28. mar. 2026938 kr31 kr (3%)
19. mar. 2026907 kr136 kr (13%)
18. mar. 20261.043 kr9 kr (1%)
17. mar. 20261.052 kr11 kr (1%)
16. mar. 20261.041 kr9 kr (1%)
14. mar. 20261.050 kr5 kr (0%)
12. mar. 20261.045 kr9 kr (1%)
11. mar. 20261.054 kr445 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret