Gå til hovedindhold

ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk

ASUSBroer og routereEAN: 4711387582060
Pris fra 983 krtil 1.790 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 807 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 824 kr 8. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 983 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming BE3600 Trådløs router
983 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming BE3600 Trådløs router billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming BE3600 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG0900-MO9C00
EAN: 4711387582060
Varenr.: 1002313261
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF-BE3600 - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
-3%1.126 kr
Før 1.156 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk
1.219 kr
Til butik
ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS TUF-BE3600 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Sort ASUS TUF-BE3600. WAN forbindelsestype: RJ-45. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), WLAN dataoverførselshastighed (maks): 2882 M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Router
EAN: 4711387582060
Varenr.: 51247953117520
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming BE3600 Trådløs router
1.269 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS TUF gaming BE3600 router
1.790 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK983 kr983 krKøb
2Proshop DK1.126 kr1.126 krKøb
3Geekd1.219 kr1.219 krKøb
4Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
5Komplett DK1.790 kr1.790 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk i 153 dage. Laveste pris i perioden er 790 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 998 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 922 kr.

Den nuværende pris på 983 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for ASUS TUF-BE3600 (EU+UK) BE3600 Dual Band WiFi 7 Gaming Router - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026983 kr9 kr (1%)
2. jun. 2026992 kr93 kr (10%)
16. maj 2026899 kr61 kr (7%)
14. maj 2026838 kr15 kr (2%)
12. maj 2026853 kr29 kr (4%)
8. maj 2026824 kr9 kr (1%)
6. maj 2026833 kr7 kr (1%)
30. apr. 2026840 kr25 kr (3%)
26. apr. 2026865 kr32 kr (4%)
15. apr. 2026897 kr92 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret