Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk

Pris fra 373 krtil 489 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 371 kr 12. mar.

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX - Videokort antihæng-bøjle
373 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX - Videokort antihæng-bøjle billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 90YE00R0-M0NA00
EAN: 4711081731818
Varenr.: 8708601
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG STRIX Videokort antihæng-bøjle Sort
374 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk
411 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hænger dit dyre grafikkort og ødelægger dit setup? 🎮 Med ASUS ROG Strix Graphics Card Holder får du professionel beskyttelse og sygt RGB-lys på én gang! Uanset om du har investeret i et RTX 4090 monster eller bygger dit første high-end rig, så fortjene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Grafikkort
EAN: 4711081731818
Varenr.: 51247950332240
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Strix grafikkort anti-sag bøjle - Sort
-8%459 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Strix grafikkort anti-sag bøjle - Sort
-8%479 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG STRIX Videokort antihæng-bøjle Sort
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK373 kr412 krKøb
2CompuMail DK374 kr374 krKøb
3Geekd411 kr411 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr548 krKøb
6Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk i 113 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS ROG STRIX Graphics Card Holder with RGB Grafikkort - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026373 kr4 kr (1%)
28. maj 2026377 kr1 kr (0%)
27. maj 2026378 kr5 kr (1%)
26. maj 2026373 kr1 kr (0%)
24. maj 2026374 kr3 kr (1%)
23. maj 2026377 kr1 kr (0%)
22. maj 2026378 kr3 kr (1%)
21. maj 2026381 kr8 kr (2%)
18. maj 2026373 kr1 kr (0%)
17. maj 2026374 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret