Gå til hovedindhold

ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified

ASUSComputer – strømforsyningerEAN: 4711081722229
Pris fra 1.525 krtil 1.712 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.524 kr 11. maj

Sammenlign priser på ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1525 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Loki SFX-L 850Watt 80 PLUS Platinum
1.525 kr
Til butik
ASUS ROG Loki SFX-L 850Watt 80 PLUS Platinum billede

Produktinformation

ASUS ROG Loki SFX-L - White Edition - strømforsyning (intern) - ATX 3.0 / SFX-L - 80 PLUS Platinum - AC 100-240 V - 850 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90YE00N2-B0NA00
EAN: 4711081722229
Varenr.: 1000962655
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified
1.635 kr
Til butik
ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), SFX-L standard: ATX12V 3.1, 80 plus Platinum, 120mm blæser med zero RPM mode teknologi og hydraulic leje uden blæser - 100% lydløs! ASUS AURA ARGB, aktiv PFC, kabler: 3 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 6 x 5 pins SATA / 4 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, fuld modulær og tynde/sleeved kabler, kabler, software ASUS AURA Sync, farve: hvid, 850 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: 90YE00N2-B0NA00
EAN: 4711081722229
Varenr.: 3142497
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG LOKI SFX-L 850W 80+Platinum Fully Modular White Edition PSU - GEEKD.dk
1.712 kr
Til butik
ASUS ROG LOKI SFX-L 850W 80+Platinum Fully Modular White Edition PSU - GEEKD.dk billede

Produktinformation

ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum White enhed til strømforsyning 24-pin ATX Hvid ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum White. Total effekt: 850 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Kombineret effekt (+3,3 V): 110 W. Motherboard, strømstik: 24-pin ATX...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PSU
EAN: 4711081722229
Varenr.: 51247890465104

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.525 kr1.525 krKøb
2Proshop DK1.635 kr1.635 krKøb
3Geekd1.712 kr1.712 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.475 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.823 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.636 kr.

Den nuværende pris på 1.525 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for ASUS ROG Loki SFX-L 850 White Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Platinum certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.525 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.524 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.525 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.524 kr76 kr (5%)
20. apr. 20261.600 kr28 kr (2%)
19. apr. 20261.572 kr8 kr (1%)
18. apr. 20261.580 kr8 kr (1%)
17. apr. 20261.588 kr16 kr (1%)
15. apr. 20261.604 kr3 kr (0%)
10. apr. 20261.607 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret