Gå til hovedindhold

Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer

ASUSBærbare computereEAN: 4711387831571
Pris fra 16.990 krtil 21.548 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.558 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16990 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Flow Z13 13" WQXGA 180 Hz
16.990 kr
Til butik
Asus ROG Flow Z13 13" WQXGA 180 Hz billede

Produktinformation

Asus ROG Flow Z13 13" WQXGA 180 Hz - Radeon 8060S, Ryzen AI Max+ 395, 32 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home - PC & tilbehør PC - Bærbar / laptop

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: PC & tilbehør
Artikel nr.: GZ302EA-RU004W
EAN: 4711387831571
Varenr.: 1317793
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Flow Z13 - 13.4" Touch | AI Max+ 395 | 32GB | 1TB
18.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer
19.999 kr
Til butik
Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer billede

Produktinformation

Drevet af AMD Ryzen AI Max+ 395-processor, en helt ny Strix Halo-processor med Zen 5 CPU 16 kerner og 40 GPU Compute Units, med ydeevne på niveau med en dedikeret GPU. Denne nye processor bruger unified quad channel-hukommelse, som gør det muligt for CPU- og GPU-kernerne at dele adgangen til RAM for at opnå lavere latenstid og højere ydelse. Spil på din måde takket være Flow Z13's utrolige bærbarhed med et bærbart 13-tommers CNC-aluminiumskabinet, et 70Wh-batteri og understøttelse af en række forskellige input-stilarter. Et redesignet vapor chamber i rustfrit stål og 2ndGen Arc Flow Fans™ gør Flow utrolig støjsvag, selv når den kører med fuld belastning. Indholdet kommer til live på Flow Z13's levende 2,5K 180Hz Nebula-skærm, som er Pantone®-valideret og dækker 100 % af DCI-P3-farverummet.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Ultrabooks
Artikel nr.: GZ302EA-RU004W
EAN: 4711387831571
Varenr.: 5020036147
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU004W 13.4" 395 32GB 1TB
21.548 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK16.990 kr16.990 krKøb
2Proshop DK18.499 kr18.499 krKøb
3Dustin DK19.999 kr20.085,25 krKøb
4CompuMail DK21.548 kr21.548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer

PriceData har fulgt prisen på Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer i 176 dage. Laveste pris i perioden er 16.990 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 18.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.329 kr.

Den nuværende pris på 16.990 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Asus Rog Flow Z13 Amd Ryzen Ai Max+ 32gb 1000gb 13.4 tommer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202616.990 kr1.509 kr (8%)
15. maj 202618.499 kr9 kr (0%)
26. apr. 202618.490 kr142 kr (1%)
21. apr. 202618.348 kr849 kr (5%)
2. apr. 202617.499 kr991 kr (5%)
28. mar. 202618.490 kr1 kr (0%)
14. mar. 202618.489 kr1 kr (0%)
13. mar. 202618.490 kr1 kr (0%)
8. mar. 202618.489 kr1 kr (0%)
7. mar. 202618.490 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret