Gå til hovedindhold

ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home

ASUSBærbare computereEAN: 4711387851258
Pris fra 25.990 krtil 28.685 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.695 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23.124 kr 22. apr.

Sammenlign priser på ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25990 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Strix SCAR 16" WQXGA 240 Hz
25.990 kr
Til butik
Asus ROG Strix SCAR 16" WQXGA 240 Hz billede

Produktinformation

Asus ROG Strix SCAR 16" WQXGA 240 Hz - GeForce RTX 5070 Ti, Core Ultra 9 275HX, 32 GB RAM, 2 TB SSD, Windows 11 Home - Gaming PC Gaming laptop

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Gaming PC
Artikel nr.: G635LR-RW018W
EAN: 4711387851258
Varenr.: 1317777
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rog Strix Scar 16 Intel Core Ultra 9 32gb 2000gb Rtx 5070 Ti 16 tommer
26.624 kr
Til butik
Asus Rog Strix Scar 16 Intel Core Ultra 9 32gb 2000gb Rtx 5070 Ti 16 tommer billede

Produktinformation

Med fuldt dækkende dampkammer kombineret med en dobbeltsidet køleplade Tri-Fan-teknologi og Conductonaut Extreme flydende metal på CPU og GPU 16" 2,5K Nebula HDR-skærm med Mini LED, over 2K-dæmpningszoner, 16:10-billedformat og 240 Hz/3 ms, Kan nemt opgraderes takket være et værktøjsløst adgangsdesign Helt nyt chassisdesign med AniMe Vision-array på låget og Aura RGB-lysbar i fuld surround...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Gaming
Artikel nr.: G635LR-RW018W
EAN: 4711387851258
Varenr.: 5020036237
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home
28.685 kr
Til butik
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home billede

Produktinformation

ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W - Intel Core Ultra 9 - 275HX / op til 5.4 GHz - Win 11 Home - GeForce RTX 5070 Ti - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, Performance x 2 - 16" 2560 x 1600 (WQXGA) @ 240 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - knækket sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: G635LR-RW018W
EAN: 4711387851258
Varenr.: 1003395684

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK25.990 kr25.990 krKøb
2Dustin DK26.624 kr26.710,25 krKøb
3CompuMail DK28.685 kr28.685 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home i 166 dage. Laveste pris i perioden er 19.374 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 28.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26.554 kr.

Den nuværende pris på 25.990 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW018W 16" 2560 x 1600 275HX 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics Windows 11 Home de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202625.990 kr634 kr (2%)
14. maj 202626.624 kr1.710 kr (7%)
12. maj 202624.914 kr1.790 kr (8%)
22. apr. 202623.124 kr1.875 kr (8%)
21. apr. 202624.999 kr3.991 kr (14%)
3. apr. 202628.990 kr9 kr (0%)
2. apr. 202628.999 kr9 kr (0%)
19. mar. 202628.990 kr9 kr (0%)
15. mar. 202628.999 kr2.065 kr (8%)
10. mar. 202626.934 kr1.935 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret