Gå til hovedindhold

ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz

ASUSEAN: 4711636032728
Pris fra 1.370 krtil 1.578 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 208 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1370 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt PA248QFV 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz
1.370 kr
Til butik
ASUS ProArt PA248QFV 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA248QFV - LED-skærm - 24" (24.1" til at se) - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort - med Zero Bright Dot garanti

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM05K1-B01K71
EAN: 4711636032728
Varenr.: 1003829125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" ASUS ProArt PA248QFV - 1920x1200 - 100Hz - IPS
1.578 kr
Til butik
24" ASUS ProArt PA248QFV - 1920x1200 - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA248QFV monitor er skabt til kreativt arbejde og kontorbrug og leverer stabil farvenøjagtighed samt skarpe detaljer med et IPS-panel for pålidelig visning. Størrelse: 24.1" Opløsning: 1920 x 1200 Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: HDR10; 100% sRGB; 100% Rec. 709; Flicker-Free; Low Blue Light; omgivende lyssensor; højde-/tilt-/dreje-/pivotjustering Den ergonomiske stand og øjenkomfort-teknologier gør lange arbejdsdage mere behagelige, mens præcis farvegengivelse og glidende bevægelser understøtter redigering og multitasking med høj nøjagtighed.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM05K1-B01K71
EAN: 4711636032728
Varenr.: 3454753

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.370 kr1.370 krKøb
2Proshop DK1.578 kr1.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.370 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.797 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.557 kr.

Den nuværende pris på 1.370 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for ASUS ProArt PA248QFV 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.370 kr14 kr (1%)
1. jun. 20261.384 kr16 kr (1%)
27. maj 20261.400 kr30 kr (2%)
26. maj 20261.370 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.378 kr22 kr (2%)
20. maj 20261.400 kr30 kr (2%)
18. maj 20261.370 kr30 kr (2%)
12. maj 20261.400 kr97 kr (6%)
11. maj 20261.497 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.505 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret